Kahve Falında Serçe Görmek

Kahve Falında Serçe Görmek
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 10.284 kez okundu.

Kahve falında serçe görmek; faydalı bir insanı simgeler. Ailenize ve dostlarınıza karşı çok faydanız dokunacak. Kuş türleri genelde haber ve müjde anlamı taşıdığından, falda beliren serçe işareti de genelde alacağınız sevinçli bir haber olarak yorumlanmaktadır. Bu haber sizleri ve sevdiklerinizi ilgilendirecek. Alacağınız haber bir dileğinizin gerçekleşmesine vesile olacak. Falda serçe görmek, güzel bir anlam ifade eder. Falına bakılan kişi ufak haberlerle mutlu olacak. Bazı beklentilerinizin gerçek olması an meselesidir.

falda serce gormekKahve fincanında serçe şekli çıkması, uzman fal yorumcuları tarafından aile içi hoş muhabbet olarak yorumlanır. Sevdikleriniz ile mutlu olacağınız konuşmalar yapacaksınız. Serçe göç etmeyen bir kuş türü olduğundan, uzun vadede başka bir şehre ya da ülkeye taşınma görünmüyor. Tayin ya da uzak bir yere taşınma planlarınız bir süreliğine ertelenebilir. Bu durum her ne kadar sizleri üzecek olsa da, en hayırlısı bulunduğunuz yerde kalmak olacak. Kahve falında serçe kuşu görmek, kimi zamanlar akrabalarla iyi ilişkiler kurmak anlamına gelmektedir. Fincan içerisinde serçe ve ev şekilleri varsa, misafir olarak bir süreliğine sizlerde kalacak akrabanız adeta evinize neşe getirecek. Şen şakrak insanlar ile aynı ortamlarda bulunacaksınız.

Falda görülen serçe sembolü, bazı falcılar tarafından para harcamayı seven bir yakınınızı işaret edebilir. Bu kişi gelecek günlerde sizlere de yüklü miktarlarda harcamalar yaptıracak. Kahve falında serçe ve kalp görmek, hoşlandığınız bir insanla irtibat kurmak anlamına gelir. Uzun süredir ilginizi çeken kişiyle en sonunda birlikte vakit geçirme şansınız olacak ve aranızda bir kıvılcım olması an meselesidir.

Kahve falında serçe parmak görmek, bazı şeylerden yoksun kalmak anlamına gelir. Birileri size ayrımcılık yapabilir ve hakkınızı çiğneyebilir. Bazı adaletsizliklere karşı daha sabırlı olma vaktidir. Bu sayede hak ettiklerinizi zamanla alacaksınız.

Kahve falında serçe ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, bu sembolü hayra yormalılar. Sağlık sorunlarınız bir çırpıda bitecek ve şifa bulacaksınız. Sıhhati yerinde olan kimseler, düşmanları ile ateşkes ilan edecekler. Size karşı kin besleyen kişilerin kalbinde yumuşama olacak. Sevecen biri olmanız nedeniyle kimse size zarar veremeyecek.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git