Kahve Falında Şeytan Görmek

Kahve Falında Şeytan Görmek
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 30.925 kez okundu.

Kahve falında şeytan görmek; din ve mitolojilerde kötülüğün simgesi olarak nitelendirildiğinden, falda da aynı anlama gelir. Şeytan bir ruhani varlık olarak insanları doğru yoldan saptıran, dinden uzaklaştıran ve kötülüğün ana sembolüdür. Falda şeytan görmek; adaletsizlik, düşman ve kötülük anlamlarına gelir. Falına bakılan kişi için pek de hayırlı bir şekil olduğu söylenemez.

falda seytan gormekKahve fincanında şeytan şekli çıktığı vakit, gelecek günlerde her türlü tehlike ve kötülükten uzak durmalısınız. Toplum önünde sizleri küçük düşürecek bazı olaylar başınızdan geçebilir ve büyük hatalar yapabilirsiniz. Kahve falında etrafı ateşli şeytan görmek, çevrenizi kötü niyetli insanların sardığına yorumlanır. Bu insanlar sizin başınıza dert açacaklar ve sizi rezil edebilmek için bazı uğraşlara girişecekler. Kahve falında şeytan asası görmek ise; dinden uzaklaşmaya, manevi duyguların azalmasına, inancı yitirmeye, günaha girmeye yorumlanır. Yakın zamanda maneviyattan uzaklaşabilir ve dini duygular yönünden zayıflığa düşebilirsiniz. İnancınızı sorgulamanıza sebebiyet verecek bazı olaylar vuku bulabilir.

Kahve falında şeytan yüzü görmek, işi gücü dolandırmak ve insanları yolundan çıkarmak isteyen birine işaret eder. Yakın çevrenizde üçkâğıtçı ve sizi çekemeyen insanlara karşı çok tedbirli olun. Kahve falında şeytan kafası görmek de benzer manalar taşır. Sizi kötü yola sevk etmek isteyen kişilere karşı uyanık olun. Falda çıkan şeytan silueti her zaman kötülüklerin habercisi olarak fal sahibini ürkütebilir. Kahve falında şeytan kuyruğu görmek, haram mal ve kısa yoldan kazanılan parayı simgeler. Haram kazançtan uzak durmanız gelecek günlerde sizlerin hayrına olacaktır. Kahve falında iblis görmek, insanlara farkında olmadan da olsa zararınızın dokunacağına yorumlanabilir. Özel hayatınızda insanlara zarar verecek her türlü tutumdan ve kul hakkı yemekten kaçının.

Falda görülen şeytan sembolü, bazı fal yorumcuları tarafından maddi ve manevi sıkıntıların çok yakında olacağına yorumlanır. İş hayatında yolunuzdan sapmanız ve bazı insanlarla ortaklık yapmanız, kötü sonuçlar doğuracak. Kahve falında şeytan boynuzu görmek, eş ve sevgili tarafından aldatılmak olarak değerlendirilir. Sevdiğiniz insan size ihanet edecek ve sizleri yarı yolda bırakacak. Kahve falında şeytan çatalı görmek ise, bazı haksızlıklara uğramak anlamını taşır. Size yapılan haksızlıklar, aile içerisinde huzur kaçıracak.

Kahve falında şeytan ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, bu sembolün yanında yer alan diğer şekilleri de göze alarak güzel yorumlamaya çalışsınlar. Kahve tabağında şeytan figürü çıkan kimseler, hane içerisinden gelecek tehlikelere karşı temkinli olsunlar. Haneden biri size iftira atabilir ve herkesin gözü önünde sizi küçük düşürecek sözler söyleyebilir. Kahve falında melek görmenin ne anlama geldiğini merak ediyorsanız; kahve falı sözlüğümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git