Kahve Falında Sıçan Görmek

Kahve Falında Sıçan Görmek
2 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 11.523 kez okundu.

Kahve falında sıçan görmek; yakın olduğunuz bir insanı elinizde olmadan zor duruma sokacağınıza yorumlanır. Bu kişi sizden alacağı zarar karşısında şaşkınlığa uğrasa da sizin bir kötü niyetiniz olmadığını görünce affedecek. Falda sıçan görmek, bazen de bir düşmanı ifade eder. Size bilerek ya da bilmeyerek bir insan zarar verebilir. Bu zarar maddi yönde olabilir.

falda sican gormekKahve fincanında sıçan şekli çıkması, fare hayvanı ile neredeyse benzer manalar taşır. Halk tabirinde sıçan olarak bilinen bu hayvan fincan içerisinde belirdiği vakit, negatif manalar taşıyabilir. Fincanın ortasında sıçan figürü görülmesi, size diş bileyen bir insanı simgeler. Bu insan çok sinsi biri ve size vereceği zararda adeta hayalet gibi görünmez olacak. Bu zararın o kişiden geldiğini tahmin bile edemeyeceksiniz. Kahve tabağında sıçanın anlamı, hane içerisinde kimsenin sevmediği ve değer vermediği bir insanı simgeler. Bu yakınınız size ve ailenize karşı kötülükte bulunmak isteyebilir.

Kahve falında sıçan ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, bu hayvanın insanlar tarafından sevilmemesiyle bağlantılı olarak kimsenin sevmediği bir insanla mecburen muhatap olmak zorunda kalabilirler. Aile ekonominizi zarara uğratmamak adına işlerinize kimseyi karıştırmamayı dikkat edin.

Kahve fincanında sıçan sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında fare görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı