Kahve Falında Sigara Görmek

Kahve Falında Sigara Görmek
27 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 4.282 kez okundu.

Kahve falında sigara görmek; falına bakılan kişi için bir hayli mutluluk verici yorumlarla özleşleştirilir. Sigara gerçek hayatta sağlığa zarar veren maddelerin başında gösterilse de, falda çıktığı zaman tam tersi bir yorumla buluşur. Falda sigara görmek, falına bakılan kişinin yakın zamanda aklında oluşan planlarının dışına çıkmaması yönünde bir uyarıdır. Bu sembol doğru yolda olduğunuzu gösterir. Eğer gelecek planlarınızda bir değişiklik yapmazsanız, hayal kırıklığı yaşamayacaksınız.

falda sigara gormekKahve fincanında sigara şekli çıkması, tez vakitte ulaşılacak zaferi simgeler. Eğer fincan içerisinde beliren sigara şeklinin yanında rakam da çıkarsa, bu rakam başarılı olacağınız vakte işaret eder. Fincanın ortasına yakın bir konumda sigara figürü belirirse, geçmişte hayal edilenin yakında gerçekleşmesi olarak değerlendirilir. Önceden planlarını yaptığınız bir konuyu yeniden gündeme getirecek ve bu planı yeniden düşünmek sizler için çok hayırlı olacak. Özellikle kazancınıza yönelik planlarınız sorunsuz gerçekleşecek. Kahve tabağında sigaranın anlamı, haneden duyulacak hayırlı haberlerdir. Hane içerisinden gelen bu haber size ilaç gibi gelecek.

Falda görülen sigara sembolü, parlak bir fikrin habercisidir. Aklınıza gelecek zekice bir fikir sayesinde geleceğiniz için önemli bir adım atmış olacaksınız. Evli olanlar veya sevgilisi olan fal sahipleri, sevdikleri insanla çok ciddi bir konuda konuşma yapacaklar. İlişkinizi ilgilendiren bir konuda orta noktayı bulmaya çalışacaksınız. Kahve falında sigara dumanı görmek, düşlerin gerçek olması şeklinde yorumlanır. Olmaz dediğiniz hayalleriniz gerçekleşecek.

Kahve falında sigara içen birini görmek; eli açık bir tanıdığınızın size maddi yönden vereceği desteği simgeler. Maddi sorunlarınız varsa, yakında yardım meleği gibi bir insan elini uzatarak size borç verecek. Kahve falında sigara içen adam çıkması, sevap işlemeyi seven fal sahibini simgeler. Muhtaç insanlara yardım edecek ve büyük sevaba gireceksiniz. Kahve falında sigara içen kadın çıkarsa; yepyeni fikirlere sahip olacak ve iş hayatında vizyonunuzu genişleteceksiniz. Fikirleriniz her ne kadar sıra dışı olsa da kabul görecek ve başarı getirecek.

Kahve falında sigara ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, daha zeki kararları alarak geleceğe dair sağlam yatırımlar yapacaklar. Enerjinizin yüksek olduğu bir döneme gireceksiniz.  Bekar birinin falında sigara işareti görülmesi, yakın vakitte dünya evine gireceğine yorumlanır. Hayallerinizi süsleyen özellikte ve varlıklı bir insanla evleneceksiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git