Kahve Falında Silah Görmek

Kahve Falında Silah Görmek
11 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 14.831 kez okundu.

Kahve falında silah görmek; ilk başta olumsuzlukları çağrıştırmaktadır. Ancak birçok fal yorumcusu bu sembolü güzel anlamlar ile buluştururlar. Genelde fincan içerisinde çıkan silah figürü, zafere yorumlanır. Sizi kıskanan ve önünüze engeller koyan düşmanlarınıza karşı zafer kazanacak ve onları mağlup edeceksiniz. Bu süreçte sağlam arkadaşlıklar da kuracaksınız. Falda silah görmek, hasta olan kişilerin iyileşmesi manasına gelir.

falda silah gormekKahve fincanında silah çıkması, bazı yorumculara göre huzursuzluklara ve tartışmalara yorumlanır. Ruhsal açıdan çöküş yaşayacağınız bir olay vuku bulabilir. Kendinizi güçsüz ve halsiz hissedeceksiniz. Bu durum para kazancınızı da negatif yönde etkileyecek.

Falda görülen silah sembolü, küs biri barışmaya yorumlanabilir. Uzun yıllardır konuşmadığınız bir insanla yollarınız yeniden kesişecek. Tekrardan görüşmeye başlayacaksınız. Kahve falında silahlı asker görmek, onurunuzu kıracak kötü bir gelişme olacağının habercisidir. Hiç beklenmedik bir anda kötü bir sürpriz ile yüz yüze gelebilirsiniz. Kahve falında silahlı adam görmek, geçmiş hatalarınız ile yüzleşerek, bu yanlışlarınızı kabullenmeye yorumlanır. Hatta bir kişiden özür dileyerek, ona yaptığınız haksızlıklar için af dileyebilirsiniz. Kahve falında silahla ateş etmek, şok olacağınız bir haber alacağınızı gösterir. Bu haber sizi derinden etkileyecek.

Kahve falında silah ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, son pişmanlığın fayda etmeyeceğini bilerek geçmişteki hatalarını tekrar etmemeye özen göstermeliler. Gelecek günlerde mutlu olabilmeniz adına, daha hayırlı işlere yönelin. Gergin ortamlardan uzak durun. Çünkü bu sembol tartışma ve kavgayı da çağrıştırır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı