Kahve Falında Sinek Görmek

Kahve Falında Sinek Görmek
29 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.037 kez okundu.

Kahve falında sinek görmek; size karşı bir takıntısı olan insanı simgeler. Hayvan figürleri genel olarak fincan içerisinde belirdikleri vakit bir insana göre yorumlandığından, sinek sembolü de falda bir insana işaret eder. Falda sinek görmek; sizi bir türlü sevemeyen ve adeta sizi takıntı haline getiren insana yorumlanır. Bu kişinin sizlere karşı haince planları olabilir. Ancak tüm bu düşmanca çabaları boşa gidecek ve o kişi size bir zarar veremeyecek.

falda sinek gormekKahve fincanında sinek şekli çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından bir süredir beklenen davetin en sonunda geleceğine yorumlanır. Önemli bir yemek daveti veya toplantıya katılabilirsiniz. Alınacak bu davet sizin için çok önemli olacak ve ardından hayırlı bir olay gerçekleşecek. Kahve tabağında sineğin anlamı, sizden haber bekleyen insanlarla irtibata geçmenizin tam vakti olduğuna işaret eder. Aile büyükleri veya bir yakınınız sizden telefon bekliyor olabilir. Uzun süredir görüşemediğiniz insanların hatırını sorarak, gönüllerini almanız gerekecek.

Falda görülen sinek sembolü, genelde bir düşmana işaret eder. Çevrenizde sizden hoşlanmayan insanlara fazla taviz vermeyin. Yoksa bu insanların kötü enerjisi sizleri olumsuz şekilde etkileyecek. Özellikle ilişkinizde üçüncü şahısların söz hakkı olmasına engel olun ve sevdiğiniz insana karşı dolduruşa gelmemeye dikkat edin. Kahve falında kara sinek görmek, iş hayatında sizleri çalışmaya teşvik edecek bazı gelişmeleri müjdeler. Bir başarı sayesinde çalışma azminiz artacak. Kahve falında sivrisinek görmek, etrafta dolaşan dedikodulara yorumlanır. Bu söylentilere kimse inanmayacak ve adeta söyledikleri sinek vızıltısı gibi kalacaklar. Kahve falında sinek kuşu görmek, bir işinizin çabucak hallolmasına yorumlanır. Göz açıp kapayıncaya kadar bir işinizde sonuca ulaşacaksınız. Kahve falında iskambil sinek görmek; talihin açılması ve iyi bahtı simgeler. Bahtınız açılacak ve yapılan işler uğur getirecek.

Kahve falında sinek ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, savurgan ve fesat insanlarla samimi olmaktan kaçınsınlar. Evliyseniz, eşinizle aranızı bozmak isteyen insana karşı önleminizi alın. Bekarsanız, tanışacağınız insanın eli açık ve cömert olacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git