Kahve Falında Şişe Görmek

Kahve Falında Şişe Görmek
26 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.230 kez okundu.

Kahve falında şişe görmek; bazı sağlık sorunlarının ortaya çıkabileceği yönünde bir uyarı anlamı taşıyabilir. Ruhsal ve psikolojik açıdan bazı rahatsızlıklar meydana gelebilir. Depresyonlu bir ruh haline bürünebilirsiniz. Falda şişe görmek; şu sıralar sinirlerinizin çok gergin olacağına, öfkenizi kontrol etmeniz gerektiği yönünde bir işarettir.

falda sise gormekKahve falında boş şişe görmek; aşırı stresin bazı sağlık sorunları ile mücadele etmenize neden olacağına yorumlanır. Karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz. Sizi kimsenin anlamadığını düşünebilir ve çevrenize karşı sitemkar hale gelebilirsiniz.

Kahve falında dolu şişe görmek; sabrınızın taşacağına, içinizde biriktirdiğiniz tüm dertleri sonunda açığa çıkarmak zorunda kalacağınıza yorumlanır. Kahve falında cam şişe görmek; kafanızı dağıtmak için kendinize bir meşgale bulmanız yönünde bir uyarı anlamı taşır. Fal sahibi her şeyi kafasına takıyor olabilir ve maddi sıkıntıları kendine çok fazla dert ediyor olabilir. Kahve falında parfüm şişesi görmek; sizi çok etkileyecek birine işaret eder. Kahve falında şişe sembolü, genel anlamı ile fal sahibin şu günlerde daha sakin olmasına ve kendini dinlemek yerine, dertleşecek arkadaşlar bularak, içindekileri atmanın daha doğru olacağına yorumlanır. Sizi eleştiren bireylere karşı öfkeli bir tutum sergilerseniz, bu durum çok fazla tepkiye yol açacaktır ve pişmanlık duymanıza neden olacaktır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git