Kahve Falında Soba Görmek

Kahve Falında Soba Görmek
25 Aralık 2016 tarihinde eklendi, kez okundu.

Falda soba görmek genel manada kişinin karakteristik özellikleri ile ilgili olarak veriler verebilir. Örneğin falında soba gören bir kişi sıcakkanlı, hoş sohbet, sempatik ve insanlarla kısa sürede ilişki kuran biri olarak yorumlanabilir. Öte yandan kahve alında soba görmek sevilen bir kişiden alınacak olan mutluluk haberine delalet edebilir. Bu sayede evinizdeki, hanenizdeki mutluluk ve sıcaklık artabilir. Diğer taratan kahve falında soba görmek yüzünüze gülerken, arkanızdan da iş çeviren birine delalet olabilir.

Falda çok net ve berrak bir şekilde görülen soba, ele geçen yüklü miktarlardaki sıcak paraya delalet edebilir. Falında soba gören kimse hiç zorlanmadan ya da çaba sarf etmeden büyük paralara sahip olabilir. Yine falda soba görmek yeni başlayacak olan tutkulu bir aşk hikayesinin de habercisi olabilir. Bir başka değişle falda soba gören kişi sevdiğinden aldığı mutlu bir haberle havalara da uçabilir. Sonuç olarak soba görmek mutluluğa, iç huzuruna, hanede neşeye, sıcak paraya ve sevgiliden gelecek olan bir sıcaklık şeklinde yorumlanabilir.Kahve falında soba görmekkısa zamanda alacağınız hoş bir haberi simgelemektedir.

Gördüğünüz gibi falda soba görmek genel manada güzel şeylere ve mutlu olaylara yorumlanmaktadır. Aynı zamanda falda soba görmek kirada oturan bir kişiyseniz ev sahibi, olacağınız şeklinde de yorumlanmaktadır. Farklı yorumlara göre falda soba kuran bir insan silüeti gördüğünüzde kişi kısmet bulur, bekarsa evlenebilir. Epeydir süren ilişkisini de resmiyete dökebilir. Söz ya da nişan gibi mertebelerle ilişkisini taçlandırabilir. … Kahve falında soba görmekgenelde olumlu yorumlanmaktadır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Soba Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
    Sayfa başına git