Kahve Falında Solucan Görmek

Kahve Falında Solucan Görmek
23 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.543 kez okundu.

Kahve falında solucan görmek; fal bakan kişiler tarafından farklı yorumlanan sembollerden biri olarak genelde olumsuzlukları çağrıştırır. Yakınınızda olan bir insanın yalanını yakalayacaksınız. Bu yalan dostluğunuzu bozacak. Ufak tefek kavga ve tartışmalar söz konusu olacak. Bir insana karşı duyduğunuz güveni yeniden sorgulamak zorunda kalacaksınız. Falda solucan görmek; fal sahibine karşı dürüst olmayan insanı simgeler. Bu insan adeta hayatınızda parazit yapıyor ve sizlere zarar veriyor. Yakında o kişinin farkına varacaksınız.

falda solucan gormekKahve fincanında solucan şekli çıkması, bazı fal yorumcularına göre olumlu sözlerle yorumlanır. Maddiyata yönelik yapılan yorumlarda, falına bakılan kişinin yakın süreçte gelirinin artacağı söylenir. Çalıştığınız yerde kıdeminiz artabilir veya kendi işlerinizde kazancınızı arttıracak bir takım hamleler yapabilirsiniz. Artık maddi sorunları düşünmeyeceksiniz. Kahve tabağında solucanın anlamı, yakın akrabalarınız arasında sizi kandıran ve yalan söyleyen birinin olduğuna yöneliktir. Bu kişi biri hakkında sizi dolduruşa getirebilir. Başkalarıyla aranızı bozmak isteyen ve bu yönde çaba gösteren insanlara karşı temkinli olun. Haneden birileriyle tartışmaktan bilhassa uzak durun.

Falda görülen solucan sembolü, küçük çaplı çalışmaların büyük başarılar sağlayacağına yorumlanır. Bazı fal yorumcularına göre hayvan figürü fincanda görülürse fal sahibi mal mülk sahibi olacaktır. Eğer bir ev veya araba gibi mülk alma planlarınız varsa, çok yakında gerçekleşecek.

Kahve falında solucan ne demek?” anlamını merak eden sevgili okuyucularımız, kendi çıkarları için sizi adeta maşası yapmak isteyen insanlara karşı temkinli olsunlar. Sizleri kullanmak isteyenlere karşı pirim vermeyin ve şu günlerde daha uyanık olun. Evli kimselerin falında solucan işareti çıkarsa, eşleriyle aralarındaki sorunları büyütmemeye dikkat etsinler. İlişkiniz kritik bir döneme girecek. Eşinizle aranızdaki sorunları uzatmayın ve geçmişteki defterleri artık kapatın. Geçmişteki hataları gündeme getirmenin size bir yararı değil, zararı dokunacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Solucan Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
    Sayfa başına git