Kahve Falında Sopa Görmek

Kahve Falında Sopa Görmek
27 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 6.746 kez okundu.

Kahve falında sopa görmek; otorite sahibi ve güçlü bir insanı simgeler. Sözünüzü dinleyen insanlarla daha iyi anlaşıyorsunuz. Karakterinize ters düşen insanlarla ise aranıza fazla mesafe koyuyorsanız, bu davranışın size bir faydası olmayacak. Tam tersine, sadece sizin fikirlerinizi destekleyen insanları çevrenize toplamanız, bazı gerçeklerden uzak kalmanıza neden olabilir. Falda sopa görmek, bazen de maddiyata yönelik yorumlarla buluşur. Maddi yönden bir sıkıntı yaşamak istemeyenler ilerleyen günlerde çok çaba sarf edecekler.

falda sopa gormekKahve fincanında sopa şekli çıkması, mal varlığının her geçen gün artması ve falına bakılan kişinin cebinin para dolması şeklinde yorumlanabilir. Birçok fal yorumcusu bu sembolü maddi refaha yorumlar. Falına bakılan kişi daha fazla kazanç sağlamaya başlayabilir. Bir yerden para bekleyenlerin de bu para eline tez vakitte geçecek. Kahve tabağında sopanın anlamı, ailenizin maddi açıdan çektiği zorlukların son bulması ve kimseye muhtaç kalmaması şeklinde yorumlanır.

Falda görülen sopa sembolü, genelde alım gücünün artması ve kazanılan paranın bereketli olması anlamına gelir. Fal sahibi parlak bir istikbale erişecek demektir. Kahve falında elinde sopa görmek, bahtın açılması ve kötü kaderin sona ermesidir. Şanssızlıklar son bulacak ve rahat günler sizleri bekliyor olacak. Kahve falında sopalı adam görmek, otoriter bir insan tarafından zor durumda bırakılma ve üzüntü anlamına gelir. Bir insan sizi küçük düşürecek sözler söyleyebilir.

Kahve falında golf sopası görmek, sorumsuz ve elinden bir iş gelmeyen insan olarak yorumlanır. Falına bakılan kişinin çaba ve gayretleri boşa gidebilir. Eğlenceye düşkün olması fal sahibine zarar verecek. Kahve falında beyzbol sopası görmek, boşa harcanan vakit ve tembelliği ifade eder. Bazı şeylere boşu boşuna emek harcanacak. Kahve falında şeytan sopası görmek, sizi kıskanan ve çekemeyen insanlara karşı çok temkinli olmanız yönünde yorumlanır. İyiliğinizi istemeyen ve size karşı hasetlik yapan birileri var.

Kahve falında sopa ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, para sıkıntılarını en kısa sürede atlatacaklar. Kazandığınız para sizi ve ailenizi geçindirmeye yetecek. Yeni plan ve projeleriniz istediğiniz gibi ilerleyecek ve parasal beklentilerinizin karşılığını alacaksınız. Haset insanları çevrenizden uzak tutun.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı