Kahve Falında Soru İşareti Görmek

Kahve Falında Soru İşareti Görmek
2 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 4.286 kez okundu.

Kahve falında soru işareti görmek; aklınıza takılan bir takım soruların varlığına işaret eder. Bu sorular sizin aklınızı çok meşgul ediyor ve yanıtlarını arıyor olabilirsiniz. Hayatınızda henüz anlam veremediğiniz bir takım gelişmeler olabilir. Falda soru işareti görmek; kafanızı kurcalayan soruların sizi çok tedirgin ettiği manasına gelir. Fal sahibinin bazı cevapları öğrenmeye ihtiyacı olabilir.

falda soru isareti gormekKahve fincanında soru işareti çıkması, özel hayatınızda bazı meselelerin aklınızı karıştırdığına işaret eder. Eşiniz veya sevgilinize karşı güven kaybı yaşayabilirsiniz. Ona güvenmemek, aklınızda sürekli olumsuz soruların oluşmasına neden oluyor.

Kahve falında ters soru işareti görmek; iş ya da okul hayatında henüz başarılı olup olamayacağınız konusunda aklınıza takılan sorulara işaret eder. Okuyanlar, mezun olup olamayacakları ya da sınavlarının sonuçları hakkında endişe duyuyorlar. Ancak falda ters soru işareti henüz bu soruların yanıtını bulamayacağınız manasına gelir.

Kahve falında soru işareti ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, karamsar düşüncelerini bir kenara atmalılar. Özel hayatınız ile ilgili her daim endişeli olmak sizi yıpratır. Falda soru işareti sembolü, geçmişte yaşanan olumsuz bir olayın hala sizin aklınızı meşgul ettiği manasına da gelir. Fal sahibinin mahkemelik bir durumu varsa, bu dava onun aklına sayısız sorunun takılmasına neden oluyor, demektir. Sürekli geçmişi düşünüp, sorular ile boğuşmak yerine, şu anki zamanı yaşamanız size fayda sağlayacaktır. Yanıtlar arayarak kendinizi sıkmanız size bir şey kazandırmayacaktır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git