Kahve Falında Sülük Görmek

Kahve Falında Sülük Görmek
15 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 2.970 kez okundu.

Kahve falı kahve telvesinde oluşan şekillerin benzetilmesi sonucu bakılmaktadır. Kahve falına bakmak için elbette hisler de önemli bir yer tutuyor. Kahve falında görülen şekiller kişinin yaşamı ve tutmuş olduğu niyet hakkında da bilgi verici niteliktedir. Kahve falında çıkan hayvanlar kimi zaman olumlu yorumlanırken kimi zamanda olumsuz yorum alacaktır. Kahve falında sülük görmek yavaş hareket etmeye işaret etmektedir. Kahve falında sülük görmek sabırlı ve mantıklı bir şekilde hareket etmeyi de ifade etmektedir. Bu nedenle verilecek bir kararda çok iyi düşünmek ve doğru bir tercih yapmak için mantık çerçevesi içinde hareket etmek gerekmektedir. Kahve falında görülen sülük eğer fincanın üst kısımlarında ise bu durumda kısa sürede bir müjde yaşanacağını ifade etmektedir. Sülük aşağılarda ise bu müjdeli bir haber için beklenmesi gereken bir zamana işaret etmektedir.

Kahve Falında Hayvan Görmek

Kahve falında sülük görmek bazen olumlu bazen ise olumsuz olarak yorumlanır. Kahve falında sülük kabuklu bir hayvan olduğundan dolayı ev olarak da yorumlanır. Bunun yanı sıra kahve falında kaplumbağa görmek de ev sahibi olma anlamına gelir. Kahve falında yılan düşmana işaret ederken aslan görmek güç olarak yorumlanır.

Kahve Falında Hisler

Kahve falı yalnızca şekillerin benzetilmesini değil aynı zamanda hislerin ön plana çıkarak geleceğe dair bir takım öngörülerin oluşmasını sağlar. Elbette geleceği tamamen görmek mümkün değildir. Fakat bazen kişiler kahve falında şekilleri benzeterek ve hislerine güvenerek gelecekle ilgili kişilerin başına gelebilecek bir takım olayları bilebilmektedir. Kahve falında hislerin yorumlanması da önemlidir. Bu nedenle kahve falına bakan kişilerin bağlantıları iyi kurabilmesi gerekir. Kahve falında görülen her şeklin bir diğer şekil ile bağlantısı olduğunu görebilmek ve bunu yorumlayabilmek de önemlidir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git