Kahve Falında Sümüklü Böcek Görmek

Kahve Falında Sümüklü Böcek Görmek
31 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 13.900 kez okundu.

Kahve falında sümüklü böcek görmek; bir süredir para sıkıntısı çeken ve borçları yüzünden morali yerinde olmayan fal sahibine müjdeli haberler verir. Eğer uzun süredir borçlarınızı ödemek için uğraşıyorsanız, yakında tüm borçlarınızı kapatmak için elinize fırsat geçecek. Beklenen yüklü bir para çok yakında gelebilir veya sürpriz bir şekilde gelirinizde artış olabilir. Falda sümüklü böcek görmek, fal bakan kişiler tarafından para ve sağlık konularına yorumlanır. Fincanın içerisinde sümüklüğü böceğin çıkması, fal sahibinin maddiyata dair konularda sorunlarının bitmesi anlamına gelir.

falda sumuklu bocek gormekKahve fincanında sümüklü böcek şekli çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından sağlık sıkıntılarının kısa sürede bitmesi olarak değerlendirilir. Fincanda sümüklü böcek ve insan figürü varsa, fal sahibi yaşadığı sağlık sorunlarını kısa vadede atlatarak sıhhatine kavuşacak. Sağlık sorunlarını kafanıza çok takıyorsanız, yakında rahatlayacaksınız. Kahve tabağında sümüklü böceğin anlamı, hane içerisinde sağlık sorunları yüzünden üzüntü yaratan birinin bu sorunlarına çözüm bulunmasıdır. Bu sayede hanede bir sevinç rüzgarı esecek.

Falda görülen sümüklü böcek sembolü, paraya ihtiyacı olan fal sahipleri için bu sorunun bitmesi şeklinde yorumlanır. Fincanın kenarında sümüklü böcek görülürse, toplu para bekliyorsanız hemen gelmeyecek. Bir süre daha borçlarınız yüzünden darda kalacaksınız. Aynı zamanda hane içerisinden hastalık haberi de gelebilir. Sevdiğiniz bir insanın hasta olması sizi üzse de müjdeli haber yakında gelecek ve sağlık sorunları ciddi olmayacak. Kahve falında büyük sümüklü böcek çıkarsa, elinize geçecek para miktarı yüksek olacak.

Kahve falında sümüklü böcek ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, aile içerisinde hasta olan birinin iyileşmesiyle beraber daha mutlu olacaklar. Kafanıza taktığınız para konuları çözülecek ve borç derdinden kurtularak birikim yapma şansı yakalayacaksınız. Fincan içerisinde beliren sümüklü böcek figürünün yanında yer alan diğer şekilleri de hesaba katarak, yorumlarınızı çoğaltabilirsiniz. Sümüklü böcekle beraber çıkan diğer figürlere de sitemizden bakabilir ve kendi yorumlarınızı katabilirsiniz.

Kahve fincanında sümüklü böcek sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında salyangoz görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı