Kahve Falında Tank Görmek

16 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 10.933 kez okundu.

Kahve falı için öncelikle fincan ele alınır.. Fazlalık telveler akıtılır. Fincan hemen açılmazsa bu durum padişah falı olarak adlandırılır. Falına bakılacak kişi bu sırada dilek tutar. Fincan açıldıktan sonra kişinin fincan sapı ile birlikte iki farklı açıdan sembolleri yorumlaması önemlidir. Fincanın ağız ile içilen kısmından saat yönüne doğru bakılmalıdır. Fincan sapı doğrultusunda sağ taraf kişinin pozitif duygularını, sol taraf ise negatif duygularını yansıtır. Kahve fincanının tam merkezinde az miktarda telve kalmış ise bu aydınlık günler, mutlu haberler olarak yorumlanır. Kahve fincanının merkezinde çok fazla telve varsa bu kişinin yüreği kabarmış şeklinde yorumlanır. Kahve fincanının çevresinde pek çok sembol oluşabilir. Sembol şekillerine göre şanslı durumları ya da şanssızlıkları simgeler. Çok net biçimde belirginleşen semboller kişinin şanslı oluşunun simgesidir. Sembol daha silik ve zayıf hatlarda ise bir olay ile ilgili gelişimdeki kararsızlıkları simgeler. Kahve falında tank görmek; şekli ve büyüklüğü itibari ile önemlidir. Aynı zamanda çevresindeki telvelerin oluşturduğu şekiller de dikkate alınarak yorumlanmalıdır.

Sembollerin Yorumlanması

Kahve falında tank görmek; kısa zaman içinde aile içindeki bir bireyin mutlu haberi olarak yorumlanır. Aile bireyi kazanacağı başarı ile bütün aileyi gururlandıracaktır. Kişinin sağlık sıkıntılar yakında düzelecek ve aile içindeki anlaşmazlıklar da bitecektir. Aynı zamanda kişinin eline kısa süre içinde para geçebileceği ve parayı mantıklı kullanımıyla kar elde edebileceği de söylenir.

Mutlu Haberlere İşaret

Kahve falında tank görmek; kişinin gönül ilişkisi varsa veya evliyse partneri ile ilgili olumlu gelişmelere işarettir. Eşiyle sıkıntılar yaşayan biri için sıkıntılarının biteceği şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda evli olmayan kişiler için yakın zamanda evlilik kararı alabileceklerine işarettir. Tank, maddi ve manevi anlamda kişi için mutlu günlerin sembolüdür.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git