Kahve Falında Tanrıça Görmek

Kahve Falında Tanrıça Görmek
18 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 5.497 kez okundu.

Tanrıça, fal yorumcularına göre bereketi ve şansı temsil eder. Fincan için nasıl bir şekil aldığı önemlidir. Ellerini göğe doğru açmış, diz çökmüş, kötülük yapan ve uçan olmak üzere farklı yorumlara kaynaklık eder. Kahve fincanı içinde tanrıçanın aldığı şekil önemlidir. Tanrıça etrafında toplanan topluluk, ateş içinde kalmış tanrıça ve göğe yükselen tanrıça şekilleri kahve fal yorumunu değiştirir.

Kahve fincanı dibinde görünen, sağ ve sol yanlarda görülmesi ve fincan altlığında görüldüğü yerlere göre de farklı anlamlara gelebilir. Tanrıça; şans, kısmet, dua, istek, kötülük, dilek, destek, mücadele, yardım, kaza ve daha birçok olaya anlama gelecek yorumlara sebep olduğu görülür. Tanrıçanın fincanın nerede olduğu ve ne şekle girdiği yapılacak olan yorumun çizgisini değiştirir. Birden fazla tanrıça görülmesi, toplanılması, el ele olan tanrıçalar, savaş içinde olan tanrıçalar gibi daha birçok şekil yeni yorumlar getirir.

Ellerini Açmış Tanrıça Görmek

Kahve falında tanrıça görmek şekil olarak değişken anlamlara neden olur. Elleri açık olan tanrıça kısa zaman içinde bir isteğin kabul olacağını ve gerçekleşmesi için yapılması gerekenlere işaret eder. Aynı zamanda birinin sizin için büyük isteklerde bulunduğu ve iyiliğiniz için elinden geleni yaptığı yorumu çıkar. Bir başkasının size işlerinizde yardım edeceği ve kısa bir sürede yapmak istediğiniz bir planın yerine geleceği için kapılar açılabileceğinin göstergesidir.

Diz Çökmüş Tanrıça Görmek

Kahve falında tanrıça görmek farklı anlamlara gelebilir. Diz çökmüş bir tanrıça sorunların başlayacağını fakat pes etmeden mücadele edilmesi gerektiğinin habercisidir. Yakın zamanda yaşanacak olan sorunlara çözüm bulunmaz ise daha kötü olayların olacağını gösterir. Bunun için planlar yapılmalı ve doğru olan yol tercih edilmelidir. Yakın bir zamanda yakın çevrenizden destek alabileceğiniz bir döneme girileceğine de gösterir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı