Kahve Falında Tarak Görmek

Kahve Falında Tarak Görmek
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.091 kez okundu.

Kahve fincanında tarak çıkması; ilişkisi olanların mutlu sona yakın oldukları anlamına gelir. Falda tarak görmek; genellikle güzel gelişmelere yorumlanır. İyi niyetiniz ve hırsınız ile çok güzel olayların vuku bulmasında öncülük edebilirsiniz.

falda tarak gormekKahve falında tarak görmek; geçmiş yıllarda sizi etkileyen bazı olayların olumsuz etkilerinin artık son bulacağına ve daha ferah, aydınlık günlerin yakında olduğuna yorumlanır. Yeni başlangıçlar size çok iyi gelecektir.

Kahve falında çıkan tarak sembolünün yanındaki diğer işaretler, bu falın çok daha farklı manalarda yorumlanmasını sağlar. Bazı fal yorumcuları; falda tarak sembolünü olumsuz olaylara yorarlar. Örneğin; sizde meydana gelecek önemli ölçüdeki değişimler, yakın çevrenizdeki kişilerin size karşı daha agresif olmasına ve sizinle tartışmasına sebebiyet verebilir. İstemeden de olsa, sevdiklerinizin kalbini kırabilirsiniz. Yine bu sembol ev sahibi olmaya ve iş arayanların sonunda bir işe gireceğine yorumlanmaktadır. Borcu olanlar, bu borçları en kısa sürede kapatabilirler. Genel olarak, falda çıkan tarak simgesi, şansınızın açılacağına ve hayatınıza yeni bir sayfa açacağınıza, bu süreçte yakınlarınız ile bazı anlaşmazlıklara düşeceğinize delalettir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git