Kahve Falında Tavuk Görmek

Kahve Falında Tavuk Görmek
16 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 28.023 kez okundu.

Kahve falında tavuk görmek; bir hastalığı olan fal sahibinin nihayetinde hastalığına çare bulacağına yorumlanır. Sağlığınız tez vakitte yerine gelecek ve kendinizi çok daha mutlu hissedeceksiniz. Aynı zamanda inancınız artacak. Çalışan kişiler son günlerde maddi açıdan hiç beklenmeyen kayıplar yaşamış olabilirler. Ancak işlerinin çok kısa süre içerisinde yoluna girmesi ile beraber, yeniden refaha erişecekler. Falda tavuk görmek, insancıl ve merhametli bir kadına da işaret eder. Çevrenizde size destek verecek, saf kalpli ve korumacı bir kadının sizlere büyük yardımı dokunacak.

falda tavuk gormekKahve fincanında tavuk çıkması, iş konusunda daha üretken bir döneme girdiğinizi gösterir. Zihniniz daha açık olacak ve daha yaratıcı fikirler üreteceksiniz. Sizdeki bu aydınlanma, başarılarınızın da artmasını sağlayacak. Zekanızı kullanarak, daha iyi bir hayata sahip olacaksınız.

Falda görülen tavuk figürü, bazı kahve falı bakan kişiler tarafından yeni bir işe başlayacağınıza yorumlanır.  Fincan içerisinde tavuk ve horoz sembollerinin yakın olması, eşiniz veya sevgiliniz ile kavgalarınızın son bulacağına, ilişkinizin sağlamlaşacağına işaret eder. İş hayatınızdaki önemli bir değişim, beraberinde yükselişi getirecek. Kazandığınız paradan daha fazla tatmin olacaksınız. Kahve falında tünemiş horoz görmek, beklenilen müjdeli haberin gelmesine daha vakit olduğunu gösterir. Kahve falında kuluçkada tavuk çıkması ise, güzel şeylere gebe olduğunuzun göstergesidir. Yine kahve falında yumurtlayan tavuk görmek de ardın sıra gelecek başarıları ve sevindirici haberleri simgeler.

Kahve falında tavuk ve kalp görmek, falına bakılan erkekler için genelde iyi bir eş adayına yorumlanır. Kalbinize göre bir insan ile izdivaç yapacaksınız. Kahve falında tavuk ve yumurta çıkması ise, yakında yeni bir ilişkiye başlayacağınıza yorumlanır. Aynı zamanda,  evli kişiler için bolluk ve artan kazancın sembolüdür. Kahve falında tavuk ibiği çıkması, yeni bir mal alacağınızın habercisidir. Daha cesur kararların ardından yeni bir mal mülk yatırımı yapmaya niyetleneceksiniz.

Kahve falında tavuk ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, sadece işlerine odaklanarak çok daha fazla rakamlar kazanabilirler. Hayatınızda sadece eğlenceye yer vermek yerine, sorumluluk duygunuz yükselişe geçecek. İş hayatınızda yenilikçi ve çok mühim kararlar almanız an meselesidir. Kahve falında tavuk ve civciv yan yana ise, evlatlarınızdan mutlu haberler alacaksınız. Kahve falında tavuk ayağı anlamı, çok kısmetli ve şanslı bir insan olduğunuzu gösterir. Nereye gitseniz, oraya bereketinizi de götürüyorsunuz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git