Kahve Falında Tavuskuşu Görmek

Kahve Falında Tavuskuşu Görmek
3 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 103.665 kez okundu.

Kahve falında tavuskuşu görmek;

İyi huylu bir insan olmanız sebebi ile herkesi etkilediğiniz anlamına gelir. Tavuskuşu gerçek hayatta da rengarenk ve görkemli bir kuş türü olduğundan, falda bu özelliklerine bakılarak farklı şekillerde yorumlanır. Ancak bu kuşun sesinin kötü olması, kavga ve dedikoduyu da çağrıştırır. Falda tavus kuşu görmek, renkli bir hayat ve eğlenceli bir kişiliği de simgeler. Falına bakılan kişiler, bu renkli kişilikleri ile herkesi kendilerine hayran bırakmaktadırlar.

Kahve fincanında tavuz kuşu çıkması

falda tavuskusu gormekKahve fincanında tavuskuşu çıkması, falı yorumlanan kimselerin asıl karakterlerini gizlediklerine yorumlanabilir. Ancak yakın zamanda önemli bir değişim yaşayacaksınız ve uzun sürelerdir gizlediğiniz daha keyifli kişiliğinizi ön plana çıkaracaksınız. Bir süredir sosyal hayatta geri planda kalıyorsunuz. Bu durum değişecek ve gözde bir insan olacaksınız.

Falda görülen tavuskuşu sembolü

Falda görülen tavuzkuşu sembolü, bazı fal yorumcularına göre maddi açıdan müjdeli haberlere yorumlanır. Maddiyata yönelik konularda daha şanslı olacaksınız. Hatta bu sembol fincanın tam ortasında ise, miras kalması söz konusu olabilir. Bu miras az bir miktar olmayacaktır. Ya da beklenmedik bir yerden toplu para gelebilir ve sermayenizi yükseltebilirsiniz. Tavuz kuşu çok güzel bir hayvan olması sebebi ile bekar kimseler eli yüzü düzgün, dünyalar güzeli bir insan ile izdivaç kurabilirler. Kahve falında tavuskuşu ve kalp figürlerinin birbirlerine yakın şekilde konumlanması, kusursuz bir insan ile tanışarak, evlilik yapacağınızı gösterir. Yüzüne bile bakmaya kıyamayacağınız güzellikte bir kısmetiniz olacak. Kahve falında tavus kuşu anlamı, kişinin özel hayatına ve maddi durumuna göre yorumlanmalıdır. Eş arayanlar ve para dileyenler için bu sembol ayrı anlamlara gelir. Tavuskuşu tüylerinin fazla olması, gelecek paranın miktarını belirler.

Kahve falında tavuskuşu ne demek?”

Diye merak eden okuyucularımız, satın almak istedikleri yüklü bir meblağdaki eşya ya da mülke tez vakitte sahip olacaklar. Hane refahı artacak ve kendi ilgi alanlarınıza yönelik çalışmalar içerisine girecekler.

Kahve fincanında kavuskuşu sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında deve kuşu görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Tavuskuşu Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. aslı akçin dedi ki:

    benhep yalnız olmaktanhoşlanırımki nedenbunu kötübirşeymişgibiyazdınızanlamadımdoğrusu

  2. aslı akçin dedi ki:

    diğeranlamdığımşeyise hep penisçıkıyor falımda benpenismeraklısı falandeğilimki. nedençıkıyor penis. kalkmışhemdesevgilerimle

Sayfa başına git