Kahve Falında Telefon Görmek

Kahve Falında Telefon Görmek
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 8.464 kez okundu.

Kahve falında telefon görmek; neredeyse tüm fal yorumu yapan kişiler tarafından birkaç güne önemli bir telefon görüşmesi yapılmasına yorumlanır. Fincanın tam ortasında telefon işareti varsa, sadece sizi ilgilendiren bir konuda telefon konuşması yapacaksınız ve bazı haberler alacaksınız. Eğer kahve fincanının kenarlarına yakın bir konumda telefon figürü belirirse, telefon görüşmesi sizleri ve ailenizi ilgilendiren bir konuda olacak. Falda telefon görmek; ikili görüşmeler olacağına haber verir.

falda telefon gormekKahve fincanında telefon şekli çıkması, tanıdığınız bir insanın sizleri arayarak havadisler vereceği manasına gelir. Fincandaki telefonun görüntüsü silik çıkarsa, telefonla gelecek kötü bir haber olarak değerlendirilir. Kahve tabağında telefonun anlamı, hane içerisinden alınacak haberdir. Bir akrabanız özellikle sizleri arayarak müjdeli bir haber vermek isteyecek. Bu haber bir hayli şaşırtıcı olacak ve onun adına çok sevineceksiniz. Telefon görüşmesi yaparken birini tebrik edebilirsiniz. Bu bir düğün tebriği olabilir. Kahve falında telefon konuşması çıkması, sizden telefon bekleyen bir sevdiğinizi de simgeler. Falda telefonla konuşan insan görmek, her zaman sizin aramanızı bekleyen bir insanı işaret ettiğinden, büyüklerinizi aramayı ihmal etmeyin. Özellikle aile büyükler hatırlarının sorulmasını istiyor olabilirler.

Falda görülen telefon sembolü, bu eşyanın iletişimde kullanılması sebebiyle birkaç güne birileriyle iletişim halinde olacağınızı simgeler. Eğer duymaktan ürktüğünüz bir haber varsa, bu habere karşı şimdiden hazırlıklı olun. Kahve falında telefon ahizesi görmek, daha önce hiç konuşulmayan bir konuda ilk defa bazı sözlerin söylenmesi olarak değerlendirilir. Sürekli ertelenen bir konuşma sonunda yapılacak. Kahve falında ev telefonu görmek, aile fertlerinden birinin sizden haber beklediği manasına gelir. Size danıştığı bir konu hakkında cevap bekliyor olabilir. Kahve falında telefon teli görmek, bazı sırların gün yüzüne çıkması şeklinde yorumlanır.

Kahve falında telefon ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, sürekli erteledikleri telefon görüşmelerini tez zamanda yapacaklar. İş başvuru yapanlar ya da bir yerden telefon bekleyen kimseler geri dönüş alacak. Telefonla bazı müjdeler gelebilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git