Kahve Falında Televizyon Görmek

Kahve Falında Televizyon Görmek
28 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.528 kez okundu.

Kahve falında televizyon görmek fal sahibinin  dünya işleri ile çok fazla haşır – neşir olduğu anlamına gelebilir. Son günlerde televizyon, bilgisayar ya da tablet kullanımları gibi işlerle fazla vakit geçirdiğinizi ve artık biraz da maneviyatla uğraşmanız gerektiğini sizlere söyleyen bu fal sizin için bir çeşit uyarı olabilir. Falda tv görmek lüks yaşam ve zenginlik alametidir.

Kolay kazanılan paranın elinizden bir anda da kayıp gidebileceğini size tebliğ eden bu fal biçimi,  finansal anlamda dikkatli olmanız konusunda sizleri uyarıyor olabilir. Yine kahve falında görülen televizyon simgesi itinasız ve dikkatsiz geçirilen hayatın ilerde sorgulanması gereken durumları karşınıza çıkarabileceğini simgeliyor olabilir. Öte yandan televizyon olgusu yolu gözlenen sevgiliye,  ya da hasreti çekilen bir yakına da işaret olabilir. Bildiğiniz gibi tv ve radyo gibi araçlar her zaman iletişimi simgelemektedir. Bu nedenle de haber almak istediğimiz hasretini çektiğimiz kişiler bulunuyorsa bu iletişim araçları bizim ruh halimizi masaya yatırıyor olabilir.

Yine falda çıkan televizyon sonu gelmeye olaylar silsilesini de simgeliyor olabilir. Askıda kalmış olaylar, sürünceme de kalmış olan davalar, bitirilememiş projeler ya da  sonlandırılamayan çekişmelerin, tartışmalar ya da kavgaların bir alametidir  televizyon. Televizyon ticaret hayatında karşınıza çıkaracak olan aksaklıkları simgeleyebileceği gibi, aşk hayatınızdaki sevinçleri ve yükselmeleri de ilgilendirmektedir. Ayrıca televizyon cesarete, kolay kolay kimsenin girişemeyeceği işlere soyunacağınızın belirtisi olarak da yorumlanmaktadır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git