Kahve Falında Tencere Görmek

Kahve Falında Tencere Görmek
19 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 10.618 kez okundu.

Kahve falında tencere görmek; ikili ilişkiler ve falına bakılan kişinin aşk hayatına göre yorumlanır. Bekâr iseniz, tam kendi huyunuza suyunuza göre bir insan ile tanışacaksınız. Tanıştığınız bu kişi ile aynı zevklere sahip olmanız sebebiyle, mutlu bir ilişkiniz olacak. Falda tencere görmek, yıldızı barışan iki insanın birlikte olmasının habercisidir.

falda tencere gormekKahve fincanında tencere anlamı, tencerenin kapaklı ya da kapaksız olmasına göre değişir. Eğer kahve falında kapaksız tencere görürseniz, zıt karakterde bir insan ile izdivaç kuracaksınız. Kahve falında kapaklı tencere görmek ise, uyumlu bir çifti işaret eder.

Falda görülen tencere sembolü, kalbi boş olanlar için ruh eşini bulacaklarına haber verir. Evli kişiler için eşleri ile artık daha iyi anlaşacaklarının ve kavgaların son bulacağının habercisidir. Sizler ya da eşiniz, uyum sağlamak adına çaba gösterecek. Kahve fincanı ya da tabağında tencere şekli çıkması, ilişkilerde mutluluğun ve iyi anlaşmanın simgesidir. Kahve falında düdüklü tencere görmek, gelin ve kaynana arasındaki huzursuzlukları simgeler. Evli kimseler, eşlerinin ailesi tarafından zor günler geçirecekler. Özellikle gelinler kaynanaları ile her konuda anlaşmazlık yaşayacak.

Kahve falında tencere ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, gönül kırgınlıklarına karşı dikkatli olmalılar. Falda masa üzerinde tencere görmek, bir arkadaşınız ile kırgınlık veya küslük yaşayacağınızı gösterir. Bu arkadaşınızda bazı sırlarınızın olması sizleri tedirgin edecek. Kahve falında kulplu tencere görmek ise, kafadar birkaç arkadaşınız ile ortak projelerinizin olacağına yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı