Kahve Falında Testere Görmek

Kahve Falında Testere Görmek
31 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.918 kez okundu.

Kahve falında testere görmek; çoğunlukla fal sahibinin başına gelecek üzücü olaylara haber verir. Yakın bir dönemde yeni kuracağınız arkadaşlıklarda elinizden geldiğince temkinli olun ve hayatınıza yeni giren insanlara hemen her konuda kanmayın. Şu günlerde herkese hemen güvenmek sizi zarara uğratacaktır. Onun yerine sizin hayatınızı kıskanan herkese karşı daha dikkatli davranarak sizi üzmelerine izin vermeyin. Falda testere görmek, sahte bir karakter bürünen insanı simgeler. Bu kişi sizi düşmanı bellemiş ve sizin mutluluğunuzu kıskanıyor. O nedenle de özel hayatınıza burnunu sokmak isteyecek.

falda testere gormekKahve fincanında testere şekli çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından özel hayatta karışık olaylara yorumlanır. Ne iş yerinde, ne de ilişkilerinizde tedbiri elden kaçırmayın. Yoksa size asıl yüzünü göstermeyen bir insan sizi üzecek bir olayın baş kahramanı olacak. Kahve tabağında testerenin anlamı, hane içerisinden ilişkinizi ve işinizi kıskanan bir insana işaret eder. Bu insan sizinle samimi olarak adeta saman altından su yürütmek isteyecek. Evli veya ilişkisi olan fal sahipleri yakın zamanda ilişkilerinde meydana gelecek sorunlara hazırlıklı olsunlar. Bir düşmanınız sizin ilişkiniz kıskanarak, sevdiğiniz insanla aranızın bozulması için türlü oyunlar çevirecek.

Falda görülen testere sembolü, size karşı sevimli olan ve aslında tam tersi bir karaktere sahip insanı simgelemektedir. Falda düşman olarak tabir edilen testere figürü, aynı zamanda kuyunuzu kazan dedikoducu bir şahıs olara da yorumlanır. Sizlerin zor bir zaman yaşamanızı arzulayan ve yüzünüzün gülmesini istemeyen bu kişi ilk olarak sevdiğiniz insanla sizi ayırma çabasına girecek. Kahve falında testere balığı görmek, size iyiliği dokunduğunu sandığınız insanın aslında tam tersi bir karaktere sahip olduğuna yorumlanır. Düşman sayınız fazla da olabilir.

Kahve falında testere ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, düşmanlarının hezimetine uğrayabilir. Çaba gerektiren işlere fazla özenmediğiniz takdirde de beklentilerinizin karşılığını alamayabilirsiniz. Aşk hayatınızda sorun yaşamamak için sevdiğiniz insan hakkında söylentilere fazla kulak vermeyin.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git