Kahve Falında Testi Görmek

Kahve Falında Testi Görmek
26 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 5.379 kez okundu.

Kahve falında testi görmek; yeni tanışacağınız zengin birinin bir süre sonra size yardım etmek isteyeceği anlamına gelir. Ancak bu yardımı almadan önce çok dikkatli olmalısınız. Şayet bu kişi çıkarcı olabilir ve sizi zarara uğratabilir. Falda testi görmek; gelecek destek ve yardımlara karşı uyanık olmaya, ortak yapılan işlerde daha gerçekçi olmanız gerektiğine yorumlanmaktadır.

falda testi gormekKahve falında testi anlamı; sofranızın bereketinin artacağının habercisidir. Elinize daha fazla para geçmeye başlayabilir ve ailenize daha iyi koşullarda bakabilirsiniz. Yaşam standartlarınızı yükseltmek için elinize iyi bir fırsat geçebilir. Kahve tabağında testinin anlamı, hane bereketinin gün geçtikçe artması ve akrabalar arası maddi yönden dayanışma olarak değerlendirilir. Falda görülen testi sembolü, fal sahibini tedirgin eden konuların aşılacağına yorumlanır. Aklınızdaki sorular yanıtsız kalmayacak.

Kahve falında kırık testi görmek; işlerinizin yolunda gitmeyeceğine, sizi bekleyen kötü sürprizlere işaret eder. Kalp kırgınlıkları yaşanabilir. Kahve falında toprak testi görmek; ganimet anlamına da gelmektedir. Size bir miras kalabilir veya hiç beklemediğiniz bir günde elinize toplu para geçebilir. Kahve falında testiden su içmek, hayırlı rızka yorumlanır. Falda testi sembolü çıkması genellikle güzel olaylara işaret etmektedir. Kahve falında su testisi görmek, dertlerinizin azalacağına ve gelecek haberlerin sevindirici olacağına yorumlanır. Kahve falında testi taşıyan adam sembolü ise; Ailenizin geçimini sağlamak adına başarılı yatırımlar yapacağınıza, aile bireylerinin size çok güvendiğine delalettir. Sıkıntılardan arınırsınız ve kendinizi daha rahat hissetmeye başlarsınız. Kalbinizi ferah tuttuğunuz sürece, aile ve iş hayatında daha güzel günler sizleri bekliyor olacak. Hayırlı insanlar ile tanışabilirsiniz. Bir insan size yol gösterebilir.

Kahve falında testi ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, her türlü koşulda ayakta kalmayı başaracaklar. Sizi zarara uğratacak insanlar sonunda bu hatalarını telafi etmek isteyecekler. Maddi açıdan oluşacak sorunlar kısa vakitte atlatılacak ve güzellikler sizlerle olacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git