Kahve Falında Tilki Görmek

Kahve Falında Tilki Görmek
2 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 15.182 kez okundu.

Kahve falında tilki görmek; çevrenizde dolaşan içten pazarlıklı bir insanın varlığına işaret eder. Tilki normal hayatta da zeki ve kurnaz bir hayvan olduğu için, fincanda çıkan tilki sembolü, fırsatçı bir insanın sizi sömürmek veya zarar vermek istediğinin habercisi olur. Sizi düşman belleyen bir insan çok ince planlar peşinde olabilir. Falda tilki görmek; şu günlerde ortak projelerden ve diğer ortak işlerden kaçınmanız konusunda uyarı manası da taşır.

falda tilki gormekKahve fincanında tilki çıkması, falına bakılan kişinin insanları kırıcı her türlü davranıştan kaçınan bir karaktere sahip olduğunun göstergesidir. Ancak herkese karşı alçak gönüllü olmak sizi şu günlerde mağdur biri haline getirebilir.

Kahve falında tilki kuyruğu görmek; iş hayatında yeni fikirlere açık olmanız ve daha akıllıca planlar yapmanız konusunda sizleri uyarır. Falına bakılan kişi kazancını arttırmak için artık daha kurnaz bir şekilde hareket etmeli ve her zamankinden daha fazla motivasyona sahip olmalıdır. Tüm konsantrasyonunuzu para kazanmaya ve işlerinizi büyütmeye odaklarsanız, şu günlerde şans sizden yana olacak.

Kahve falında tilki ne demek?” diye merak eden fal sahipleri, haksızlıklara karşı daha temkinli olmalılar. Bu sembol özel hayata yorumlanacak olursa, hane içinde bir kişiye dikkat etmeniz konusunda sizleri uyarır. Aile hayatınızı veya ilişkinizi bozmak isteyen bir yakınınız olabilir. Kahve falında tilki kafası anlamı ise, sorunlardan sürekli kaçmak yerine, aile içi huzurunuzu arttırmak adına bir takım çabalar göstermenizin şart olduğu şeklinde yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Tilki Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Asl akcin dedi ki:

    kader bir numaralı imanımdır lakin eğlenmek için kahvefalınaneden olmasın ki. canım tiyatroda içten pazarlıklı bir insanımızvardırgitdesek gitmezgeldesekgelmez dedimya içtenpazarlıklı diye. siznasıl bildiniz ki. 30 yıllık birilkitelikvar lakin. gitmibentabikidiyceğimona gitsindefoluptagitsinbaşkatiyatrodanefesbilealmaz ki.

Sayfa başına git