Kahve Falında Timsah Görmek

Kahve Falında Timsah Görmek
8 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 24.536 kez okundu.

Kahve falında timsah görmek

Kahve falında timsah görmek; genel anlamı ile bir düşmanın habercisidir. Timsah gerçek hayatta da vahşi ve tehlikeli bir hayvan olduğundan dolayı, kahve fincanında çıkan bu figür pek de iyi şekilde yorumlanmaz. Fal sahibinin karşılaşacağı tehlikelere ve art niyetli insanların etrafınızı çevrelediğine yorumlanır. Falda timsah görmek, kısacası yakınınızdaki bir düşmana karşı kendinizi korumanız şeklinde bir uyarı anlamı taşımaktadır.

falda timsah gormekKahve fincanında timsah çıkması, çalışan ve kendi işinin sahibi olan bireylerin çalışma arkadaşları ve ortak iş yaptıkları insanlardan ilerleyen günlerde zarar görebilme ihtimaline yorumlanmaktadır. İş hayatında rakipleriniz sizi maddi yönden bir zarara uğratmak isteyebilirler. Hatta işinizden bile olmanıza neden olacak tuzaklar peşinde olabilirler.

Falda görülen timsah sembolü, etrafında yer alan diğer figürler ile birlikte ele alınarak yorumlanabilir. Kahve falında ağzı açık timsah görmek, size kin besleyen bir insanın en ufak hatanızı kolladığına işaret eder. Sizin tek bir hatanız veya vereceğiniz bir açık bile bu kişiyi harekete geçirecektir. Kahve falında timsah ağzı görmek, çok kıskanılan bir insan olduğunuza yorumlanır. Sizleri çekemeyen birileri özel hayatınızda sizi üzecek bir takım planlar içerisinde olabilirler. Kahve fincanı içerisinde timsah yanında ırmak varsa, geçici sıkıntıya yorumlanır. Fincan içerisinde timsah ve insan şekilleri yakınsa, sizden medet uman kişilere karşı daha anlayışlı ve yardımsever olmanız konusunda uyarmaktadır.

Kahve falında timsah ne anlam taşır?

Kahve falında timsah ne demek?” diye merak eden fal sahipleri, birkaç ay süre ile atacakları her adımda ve alacakları her kararda çok temkinli olmalılar. Kesinlikle aceleci kararlar almamalı ve kararlarınızı danıştığınız insanlara çok dikkat etmeli, seçici olmalısınız. Kahve falında timsah yavrusu görmek, başınıza gelmesi yüksek ihtimal olan can sıkıcı olayların ardından sizleri daha huzurlu günlerin beklediğine yorumlanır. Yüksek bir hedefi olan kişiler, şu anki durumdan daha ısrarcı olmalılar. Kendi hedeflerinden bir an bile şaşmadan, tüm engellere rağmen hedefledikleri yolda ilerlemeliler.

Kahve falında timsah görmek ne anlama gelir? hakkında fal yorumunu okumuş bulunuyorsunuz. Bu yorumu okuyan ziyaretçilerimiz Falda Balık Görmek isimli makalemimizi okumayı tercih ediyorlar.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Timsah Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
    Sayfa başına git