Kahve Falında Tırtıl Görmek

Kahve Falında Tırtıl Görmek
19 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 16.981 kez okundu.

Falınızda Tırtıl Çıkması

Kahve falında tırtıl görmek; birçok konuda karmaşık durumlar içerisinde kalacağınız, sizi strese sürükleyecek zor bir dönemin kapılarını araladığınızın habercisidir. Başınızı derde sokabilirsiniz ve kimsenin desteğini alamamak sizi çok üzebilir. Falına bakılan kişi için hayat daha anlamsız bir hale gelebilir. Şu günlerde kendinizi dinleyip, karamsarlığa kapılmak yerine, umudunuzu koruyun. Falda tırtıl görmek, başınıza sardığınız beladan kurtulmak adına maneviyata yoğunlaşacağınıza da işaret eder. Dua ederek ve ibadetlerinizi yaparak, bu sıkıntılı günleri atlatmak isteyebilirsiniz.

Tırtıl Görmek Ne Anlama Gelir?

falda tirtil gormekKahve fincanında tırtıl anlamı, bazı fal yorumcularına göre bir dostunuzun size yalan söyleyeceğine yorumlanır. Bu yalanı öğreneceksiniz ve o kişi ile aranıza mesafe koymak isteyeceksiniz. Size yalan söyleyen kişi ile arkadaşlığınızı bitirmek isteyebilirsiniz.

Falda görülen tırtıl sembolü, size eksik gelen bir şeylerin varlığına işaret eder. Aşk hayatında kendinizi eksik hissediyor olabilirsiniz. Karşı tarafın size ilgi göstermediğinden şikayetçi iseniz, bir an önce aranızdaki sorunu çözmek için konuşmayı deneyin. Yoksa sevgilinizden ayrılma fikirleri aklınızı kurcalayacak. Aynı zamanda size gerçekten de fayda sağlayan insanları seçin ve onlara hak ettikleri değeri vermeyi çalışın. Size bir yardımı olmayan dostlarınız, moralinizi bozacak olaylarda size sırt çevirebilirler. Bu da sizi daha bir yıpratabilir ve bunalıma girebilirsiniz.

Kahve Falınızda Tırtıl mı çıktı?

Kahve falında tırtıl ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, duyacakları gerçeklere karşı şimdiden kendilerini hazırlasınlar. Zamanında çok güvendiğiniz bir insanın size söylediği büyük yalan gün yüzüne çıkacak. Bu kişi sevgiliniz ya da yakınlarınızdan biri olabilir. İlerleyen günlerde enerjinizin azaldığını hissedebilirsiniz. İş motivasyonunuzun düşmesi iş yerinde uyarı almanıza neden olabilir. Aşk hayatında sorunlara da delalet olan tırtıl sembolünü en doğru şekilde yanındaki figürler ile beraber yorumlayabilirsiniz.

Falınızda tırtıla benzer bir figür çıktığı için kahve falınızda tırtıl çıkması ne anlama gelir öğrenmiş oldunuz.  Bu yorumu okuyan ziyaretçilerimiz falda solucan görmek isimli kahve falını okumayı tercih ediyorlar.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git