Kahve Falında Toprak Kazan Adam Görmek

Kahve Falında Toprak Kazan Adam Görmek
8 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, kez okundu.

Kahve falında toprak kazan adam görmek; falına bakılan kişiyi her fırsatta çekiştiren birini simgeler. Sizden hoşlanmayan biri var. Bu kişi sürekli kuyunuzu kazıyor ve hakkınızda olur olmaz laflar ediyor. Eğer gerekli önlem almazsanız, yakınlarınız bile bazı konularda sizlerden şüphelenmeye başlayacak. Falda toprak kazan birisini görmek, çoğunlukla kötülük peşinde koşan insanı simgeler. Sizi yermek ve aşağılamak isteyen insanlara fazla pirim vermeyin.

falda toprak kazan adam gormekKahve fincanında toprak kazan adam şekli çıkması, gelecek günlerde sevdiklerinizin bile size soğuk davranacağı manasına gelir. Bunun da nedeni, hakkınızda çıkan dedikodu olacak. Kahve falında bir yeri kazan bir kimseyi görmek, geleceği için yatırım yapan fal sahibini simgeler. Falına bakılan kişi erkekse, iyi bir aile babası olacak ve geçim sıkıntısı çekmeyecek. Falına bakılan kadınsa, ellerini attıkları her işte başarıyı yakalayacaklar.

Kahve falında toprak kazmak, kimi zamanlar iş hayatında verimli bir döneme girilmesi şeklinde yorumlanır. Ne ektiyseniz onu biçeceksiniz ve emekleriniz boşa harcanmayacak. Bu durum ilişkilerde de geçerli olacak. İlişkinize verdiğiniz emek sayesinde ilişkinizin temelleri sağlamlaşacak. Falda görülen toprak kazan adam figürü kahve tabağında çıkarsa, bu sefer de hane içerisinde üzerinizde emeği olan birinin sizden haber beklediğini gösterir.

Kahve falında toprak kazan adam ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, gelecekleri için daha fazla gayret göstermeliler. Moralinizi bozacak her türlü söylentiyi duymazlıktan gelin ve önünüze taş koymak isteyen kişilerden uzak durun.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git