Kahve Falında Tren Görmek

Kahve Falında Tren Görmek
11 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 9.447 kez okundu.

Kahve falında tren görmek; hayatınızın hayal ettiğinizden daha farklı yönde şekillenmesine yorumlanır. Özellikle diplomasını alanlar veya yeni bir iş kurmak isteyenler, planlarından sapacaklar. Yaşadığınız yerden uzak bir yere taşınabilir veya uzakta iş kurabilirsiniz. İşe girecek olanların son anda planları değişebilir. Yine kazancınız da gelecek günlerde planladığınız gibi olmayacak. Falda tren görmek, bir fırsatı çoktan kaçırdığınıza yorumlanabilir. Önemli kararları sürekli erteliyorsunuz ve bu nedenle birçok fırsatta elinizden uçup gidiyor.

falda tren gormekKahve fincanında tren çıkması, yanlış kararlar alacağınızı gösterir. Özel hayatınızda ve ikili ilişkilerde umursamaz tavırlarınız yüzünden gönül kırgınlıklarına neden olacaksınız. Hiçbir konuda ciddi olmamanız ve ayran gönüllü olmanız, hayatınıza giren insanların kalbini kırıyor. Size değer veren insanlara karşı biraz daha önemsediğinizi belli eden tavırlar sergilemelisiniz.

Falda tren görmek, büyük bir şansı kaybetmeye yorumlanabilir. Maddi konularda daha inançlı olmalı ve para kazanmak için daha fazla fedakarlıkta bulunmalısınız. Dünya sakin sadece sizin etrafınızda dönüyormuş gibi umursamaz tavırlarınız, size bir şey kazandırmayacak. Kahve falında tren yolu görmek, sürekli düşlediğiniz gelecek planlarının iptal olmasına işaret eder. Plan dışı bazı olaylar hayallerinizi gerçekleştirmenizin önüne geçecek. Kahve falında kara tren görmek, tez zamanda duyacağınız kötü bir habere yorumlanır. Bu haber uzakta yaşayan birinden gelecek. Kahve falında tren rayı, kararlarınızın dışına çıkmamanız dışında uyarı manasına gelir. Kaderinizi değiştirecek önemli gelişmeler olabilir. Falda demiryolu görmek de hayal kırıklıkları ile bağlantılıdır. Ancak sizler hayallerinizin dışına çıkmamakta ısrarcı olursanız, düşlediğiniz güzelliklere kavuşacaksınız.

Kahve falında tren ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, çıkar ilişkilerinden bilhassa uzak durmalılar. Sırf çıkarı için sizinle görüşen insanlar ile ilişkinizi kesmezseniz, bu durum iyi niyetinizi kullanmalarına neden olacak. Kahve falında tren vagonu çıkması, ruh salığınızın bir süre bozulacağına yorumlanır. Gerçekleşecek bir olay sizi derinden etkileyecek ve aklınızdan uzunca süre çıkaramayacağınız hasarlar bırakacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı