Kahve Falında Tüfek Görmek

Kahve Falında Tüfek Görmek
17 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 3.336 kez okundu.

Kahve falında tüfek görünen insanlar için zor bir dönem haber veriliyor demektir. Kahve falında tüfek görmek anlam olarak falına bakılan kişi için biraz sarsıntılı bir dönem işaret edilir. Falına bakılan kişi erkek ise bu insanın iş hayatında karşısına çıkacak olan bir çok engel var demektir. Bu engeller de iş çevresinden ya da yakın çevresinden kaynaklanan insanlardır. Kendisini engellemeye çalışan bu insanlarla uzun bir süre mücadele verecek anlamına geliyor. Kahve falında çıkan tüfek kişinin her anlamda mücadele etmesi gerektiğini ve zorluklar karşısında yılmaması gerektiğini vurguluyor.

Kahve Falında Tüfek Ne Anlama Gelir?

Kahve falında tüfek görmek kişinin sıkıntıları ile baş edebilmek için türlü yollara başvuracağı anlamına gelir. Bu simgenin verdiği mesajlar genelde sıkıntı olarak yorumlanır. Çevreniz ile olumlu ilişkiler geliştirmekte zorlanacağınız ve insanların sizi anlamakta zorlanacağı bir süreci ifade eder. Bazı fal yorumcuları falda çıkan tüfeği dedikodu olarak da yorumlar. Falına bakılan kişi bir kadınsa bu kadının arkasından konuşan çok fazla insan var demektir. Dedikodu ve lafın bu insanı rahatsız ettiği ve bir çok sorunla karşılaşmasına da işarettir.

Kahve Falında Çıkan Tüfek Sembolü

Kahve falına baktıran insanların fincanında tüfek sembolünün görünmesi kişiyi zorlu günler beklediğine işarettir. Ancak bu zorlu günleri atlatması için kişinin mücadele vermesi gerektiği bununla birlikte hayatına yeni bir yön vermek için olayları iyi tartıp değerlendirmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Tüfek her zaman mücadele ve sorunlar karşısında güçlü bir irade anlamına gelir. Falına bakılan kişinin hem fiziksel olarak hem de psikolojik olarak çok güçlü olduğunu işaret eder. Bu tarz fallarda her zaman verilecek olan hayat savaşları hakkında yorum yapılır. Kişinin iş ve aile yaşantısında sorunlarının üstünden gelmesi şeklinde yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı