Kahve Falında Uçak Görmek

Kahve Falında Uçak Görmek
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 13.600 kez okundu.

Kahve falında uçak görmek; beklediğiniz bir haberin nihayetinde size ulaşacağına ve ardından çok mutlu olacağınıza yorumlanır. Aynı zamanda, bazı sıkıntıları geride bırakacaksınız. Pozitif enerjiniz artacak ve bu da hem kariyerinizde, hem de okul hayatında daha başarılı olacağınıza işaret eder. Falda uçak görmek; negatif enerjilerden kurtularak, çok daha verimli olacağınız anlamına gelir.

falda ucak gormekKahve fincanında uçak sembolü çıkması; ertelediğiniz planları sonunda masaya yatıracağınız ve bu planları sıra ile gerçekleştireceğiniz manasına gelir. Eğer uçak sembolünün yanlarında bir de yol işareti varsa; tez zamanda bir seyahate çıkıyorsunuz, demektir.

Kahve falında uçak sembolü yanında bariyer gibi semboller de varsa, size engel olan ve seyahate çıkmanıza engel teşkil edecek olaylara yorumlanır. Kahve falında uçak kanadı görmek; tatil hayallerinizin suya düşeceğine ve seyahat planlarınızı bir süreliğine erteleyeceğinize işarettir. Kahve falında savaş uçağı görmek ise; boş hayaller kurduğunuza ve hayallerinizin daha gerçekçi olması gerekliliğine yorumlanır. Kahve tabağında uçak sembolü çıkması; aileden biri ile önemli bir sır paylaşacağınızın anlamıdır. Kahve falındaki uçağın bir kanadı eksik ise; size ulaşacak bir haberde bazı eksikler olabilir ve detaylar size iletilmeyebilir. Bu haberler aynı zamanda dedikodu da olabilir. İlerleyen günlerde alacağınız önemli haberlerde, doğruluk payı olup olmadığını iyice bir araştırmanızı sizlere tavsiye ederiz. Sizi yanıltacak her türlü söz ve haberden sakının. Eğer yaptığınız bir hata sebebi ile pişmanlık duyuyorsanız, bu pişmanlık hatalarınızı onarmanızı sağlayacaktır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git