Kahve Falında Üçgen Görmek

Kahve Falında Üçgen Görmek
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 4.936 kez okundu.

Kahve fincanında üçgen çıkması; sizi seven birilerinin size hediye takdim edeceği anlamına gelir. Tez vakitte çok sevineceğiniz bir hediye alabilirsiniz. Falda üçgen görmek; size sürpriz yapmak isteyen dost veya akrabalarınıza yorumlanır. Sevinç ve şaşkınlığı bir arada yaşayabilirsiniz.

falda ucgen gormekKahve falında üçgen görmek; bazı fal yorumcularına göre üç vakte kadar elinize yüklü bir miktar para geçeceğine, beklenmedik bir yerden gelecek paraya işaret eder. Aynı zamanda mal mülk sahibi olabilir, ev ya da araba satın alabilirsiniz.

Kahve falında içi dolu üçgen görmek; ilişkilerde aşk üçgeni yaşanacağına işaret eder. Fal sahibi bekar ise; iki yerden birden kısmeti çıkabilir. Kahve falında içi boş üçgen sembolü çıkması ise; eşinizin ya da sevgilinizin sizi aldatacağı manası taşır.

Kahve falında çıkan üçgen sembolünün yanındaki diğer şekillere bakarak, bu falı daha farklı şekillerde yorumlayabilirsiniz. Eğer falınızda ters üçgen sembolü çıkarsa, ilişkinizin alt üst olacağına ve evlilik hayatında geri dönüşü olmayan bir duruma sürükleneceğinize delalettir. Kahve falında üçgen bayrak görmek; şu günlerde daha dikkatli olmanıza, gelecek haberlere karşı tedbirli davranmanıza yorumlanır. Falda üçgen yüz çıkması ise; size ihanet eden birini sembol eder.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı