Kahve Falında Uçurtma Görmek

Kahve Falında Uçurtma Görmek
25 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 10.625 kez okundu.

Kahve falında uçurtma görmek; hayallerinize ne kadar çok yaklaştığınıza işaret eder. Uçurtma havalanıyorsa, umut ettiğiniz güzellikler en nihayetinde gerçek olacaktır. Kendinize olan güveniniz artabilir ve iş hayatında daha fazla sorumluluk üstlenebilirsiniz. Falda uçurtma görmek; kulağınıza gelen bir haberi iyi değerlendirirseniz, o haberin sizin çok işinize yarayacağına yorumlanır.

falda ucurtma gormekKahve fincanında uçurtma anlamı; işlerinize daha fazla yoğunlaşmanızın en doğrusu olacağına işaret eder. İşlerinizi kesinlikle aksatmayın. Eğer iş planlarınızı ertelerseniz, bu geç kalmışlık duygusu sizi o planlarınızdan soğutabilir.

Kahve falında uçurtma çıkması; bazen dost çevrenizde meydana gelecek aksiliklere yorumlanır. Eğer arkadaşlarınıza karşı kibirli ve kendini beğenmiş bir tutum sergilerseniz, onları kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Karakterinizin dışına çıkmamaya özen gösterin. Bazı konularda uzlaşma sağlamak için kendiniz atılımlarda bulunun. Kahve falında uçurtma uçuran adam görmek ise; sizlerin hayallerinizin gerçek olmasında bir yardım eli uzanacağına yorumlanır. Size yardım etmek isteyenleri geri çevirmeyerek, en doğru kararı vermiş olursunuz. Elinize geçen fırsatları kesinlikle kaçırmayın. Daha uyanık olun ve tüm fırsatları değerlendirmek için olağan gücünüz ile çaba gösterin. Yeni fikirlere karşı açık olmak, fal sahibine şu günlerde büyük kazançlar sağlayacaktır. Önemsiz işlere vakit ayırmak yerine, kar getiren işlere yönelin.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git