Kahve Falında Ütü Görmek

Kahve Falında Ütü Görmek
29 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 2.161 kez okundu.

Falda Ütü Görmek

Bildiğiniz gibi ütü gerçek hayatta da giyeceklerimizin ya da tekstil eşyalarının üzerinde bulunan kırışıklıkları düzelttiği gibi kahve falında ütü görmek de tersliklerin düzeleceği anlamına gelmektedir. Gerçek hayatımızda eşyalarımızı düzleştirmekte kullandığımız ütü falımızda ya da fincanımızda çıktığında hayatınızın derlenip toparlanacağınız anlamına gelmektedir. Bu yüzden hayatınızda yakın zaman da ya da uzun süredir canınızı sıkan olaylar, negatiflikler yaşıyorsanız hayırlı haber yolda demektir. Zira ütü de bu hayırlı haberin alametidir.

Falda Ütü Yapan Birini Görmek

Bu hayırlı olay size iyi gelebilecek olan yeni bir arkadaşlık olabileceği gibi, yeni bir aşka adım atacağınızın alameti de olabilir. Kahve falında ütü görmek hayırlı bir rüyadır. Hayatınızdaki güzel gelişme her ne olursa olsun hayatınızda, değişim ve yenilik güzel anlamda sizi bulacak.

Bunun için saçlarınızı, giyim tarzınızı dahi yenileyebilirsiniz Kısacası fincanınızda çıkan ütü size güzel gelen ve sizin için güzel olan bir şeyleri size yaklaştırarak hayatınıza getirecektir. Ez cümle fincanda görünen ütü hayatı farklı anlamlarda düzenlemek, hayatın toparlanması ve bir düzene bağlanması anlamına gelmektedir. Örneğin bununla ilgili olarak biraz dağınık hayat yaşayan müzmin bekarlar yeni bir kısmetle tanışarak evlenebilir.

Falda Başkasının Ütü Yaptığını Görmek

Ya da yıllardır kiradan kiraya çıkarak farklı evere taşınmak zorunda alan insanlar ev sahibi olarak hayatına kendi evinde ebedi bir düzen içinde devam edebilir. Bunun dışında evlerde yapılacak tanzim işlemlerine, boya badana, yeni eşyalar gibi bakım ve yenileme işlemlerine dahi alamet olabilir kahve falında ütü görmek

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git