Kahve Falında Uzun Saçlı İnsan Görmek

Kahve Falında Uzun Saçlı İnsan Görmek
26 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 4.978 kez okundu.

Kahve falında uzun saçlı insan görmek bu falı yorumunu uzun saçlı görülen kişinin cinsiyeti değiştirmektedir. Kahve falında saç görmek; sakin ve sağlıklı bir yaşamın simgesidir. Fal sahibi kişinin iyi bir hayata adım atacağı, zihninde var olan tüm kötü düşüncelerden kurtulacağı ve daha iyi, daha güzel bir insan olma yolunda ilerleyeceği anlamına gelir. Hayatınızda başlayan bir yenilik ve değişim ile hem kendinizi hem de çevrenizdeki inşaları mutlu edeceğiniz anlamına gelir. Ancak falda görülen saç sizinle rekabet eden birlilerinin olduğu anlamına da gelmektedir. Gerek iş hayatınızda gerekse sosyal yaşamınızda size karşı cephe almış birilerinin olduğu şeklinde de yorumlanır.

Kahve Falında Uzun Saçlı Kız Görmek

kahve falında uzun saçlı insan görmek görülen insanın cinsiyetine göre yorumu değiştirir. Kahve falında uzun saçlı bir kız görmek, fal sahibinin yaşamında çok hayırlı olayların gerçekleşeceğine ve bundan ötürü sağlıklı, huzurlu, bereketli bir yaşamının olacağı şeklinde yorumlanır. Fincanda uzun saçlı bir kız sembolü beliriyor ise, etrafınızdaki insanların takdir ve sevgisini kazanacaksınız demektir. Özel hayatınızda birtakım sıkıntılar varsa bunlardan kurtulup, önceki yaşantınızda olmuş bütün kötü olayları unutarak mutluluğa bir kapı aralayacaksınız demektir. Bu süreçte eskiden yapmış olduğunuz hatalara üzülecek ancak üzülmenin yersiz olduğunun farkına vararak hatalarınızdan bir ders çıkaracaksınız.

Kahve Falında Uzun Saçlı Erkek Görmek

Kahve falında uzun saçlı insan görmek görülen uzun saçlı insan erkek ise, mutluluğun sizi bulacağını ve bakarsanız bir kısmetinizin çıkacağı anlamına gelir. Eğer fal sahibinin fincanında bir erkek başı belirirse, bu o kişinin hayatına bilge bir erkeğin gireceği, hayatında bolluk ve bereketin artacağı anlamına gelir. Erkek, bolluk ve bereket, saç ise mutlu ve dinamik bir yaşamın simgesidir.

 

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Uzun Saçlı İnsan Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. aslı akçin dedi ki:

    kahve falımda birkayaya dayanmışkızvar .kayam kimmi bilmemki. dur bakalım o nediyor herr haldeseni

Sayfa başına git
Maaş uzmanı