Kahve Falında Volkan Görmek

Kahve Falında Volkan Görmek
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.866 kez okundu.

Kahve fincanında volkan çıkması; falına bakılan kişinin bir müddet sabırlı ve sakin olması gerektiği anlamına gelir. Falda volkan görmek; yaşanacak bazı tatsız olaylarda sükunetinizi korumanıza, yoksa zararda çıkanın siz olacağına yorumlanır.

falda volkan gormekKahve falında volkan görmek; genellikle bir uyarı manasına gelir. Eğer öfke ile kalkarsanız, zarar ile oturursunuz. Çok karışık olaylar içerisinde kalabilir ve bu neticede sinirlerinize hakim olamayabilirsiniz.

Kahve falında yanardağ görmek; volkan sembolü ile hemen hemen aynı anlamlara gelir. Son zamanlarda ağzınızdan çıkan laflara dikkat etmeli ve daha olgun davranışlar sergilemelisiniz. Böylelikle yaşanacak tartışmalarda ve olumsuzluklarda siz karda çıkarsınız. Kahve falında volkan patlaması görmek ise; şu günlerde korku ve endişelerinizin artacağına delalettir. Öfke ve sinirlerinize hakim olmalı, stresli ve gergin ortamlardan uzak durmalısınız. Şu günlerde tanışacağınız biri ile ilk başlarda iyi anlaşsanız da, ilerleyen günlerde aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir. Bazı pişmanlıklar yaşayabilirsiniz ve etrafınızda olup biten her şey size rahatsızlık vermeye başlayabilir. Sağlınızı ihmal etmemeli ve kötü alışkanlıkları bir kenara bırakmalısınız. Yoksa gelecek günlerde başınıza bir bela açılması söz konusu olabilir. Fal sahibi negatif enerjiye dikkat etmeli ve duygularını da bir süre kontrol altına almalıdır.

Falında volkan sembolü çıkan kişiler, yoğun bir iş temposuna girebilirler. Evlilik ve ilişkilerde bazı tatsızlıkların çıkmaması adına kendinize hakim olmalı ve karşı tarafa anlayış ile yaklaşmalısınız. Bir değişikliğe ihtiyacınız var.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git