Kahve Falında Yaprak Görmek

Kahve Falında Yaprak Görmek
23 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 4.900 kez okundu.

Kahve fincanında yaprak çıkması, dileklerinizin ve düşlerinizin sonunda gerçek olacağına ve ümit ettiğiniz güzelliklere kavuşacağınıza yorumlanır. Falda yaprak görmek, aynı zamanda tüm isteklerinizin gerçek olacağı ve güzel kazançlar sağlayacağınız manası da taşır.

Kahve falında yaprak görmek; bazı fal yorumcuları tarafından kişinin saygınlığının artacağına ve gönül rahatlığına kavuşarak, sonunda istediği huzuru bulacağına yorumlanmaktadır. Kahve falında yapraksız ağaç görmek ise; maddi kayıplara ve uzak bir yere taşınmaya yorumlanır.

Kahve falında ağaç yaprağı görmek; yeni dostlukların sahte olacağına ve kalıcı olmayacağına yorumlanır. Aileden bireyler ya da dostlarınız tarafından hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz ve herkes size karşı tavır alabilir. Kahve falında çınar yaprağı çıkması; yatırım yapmak için güzel bir döneme girdiğinizin işaretidir. Kahve falında defne yaprağı görmek ise; fal sahibinin atlatacağı zorluklar sonrasında umut ettiği güzelliklere kavuşmasına yorumlanır.

Kahve fincanında incir yaprağı çıkması; alacağınız kararlarda daha sakin bir tutum sergilemeniz gerektiğine ve aşk hayatında da duygusal eksiklikler yaşanacağına yorumlanır. Kahve falında asma yaprağı görmek; her geçen gün artacak bolluk ve berekete, hane içi huzura delalettir. Falda yaprak sembolü genel olarak, geçmişte meydana gelen olaylardan fal sahibinin ders çıkarmasına ve hayatında doğru kararlar almaya başlayarak, daha mutlu olmasına yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı