Kahve Falında Yarım Ay Görmek

Kahve Falında Yarım Ay Görmek
26 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.294 kez okundu.

Kahve falında yarım ay görmek; hane içinde gelişecek sevindirici olaylara yorumlanır. Haneden biri evlenebilir ya da bir akrabanızın hamilelik haberini alabilirsiniz. Hane içerisinden alacağınız haberler sizi mutlu edecek. Falda yarım ay görmek; yeni bir sayfa açmanın tam vakti olduğu manasını da taşır.

falda yarim ay gormekKahve falında yarım ay anlamı, yeni kazanç elde etmeye başlayanları güzel şeylerin beklediğine, iş hayatında aranan bir isim olacağınıza işaret eder. İş hayatında geri planda kalmamak adına atılımlar yapmanızın tam zamanıdır.

Kahve tabağında yarım ay sembolü çıkması; haneyi temsil eder. Hane içinde bazı sorunların ve zorlukların yavaş yavaş azalacağına, hanenize ay doğacağına işaret eder. Hane içi sıkıntılar azalmaya başlarken, bir yandan da güzellikler meydana gelmeye başlar ve haneniz aydınlanır. Ancak sıkıntıların yarısı gitmiştir. Diğer yarısının da gitmesi için daha müddet vardır.

Kahve falında yarım ay ne demek?” diye merak edenlere; bazı fal bakan kişiler, yeni başlangıçların fal sahibine çok iyi geleceğini söylerler . Bu yeni bir iş, aşk ya da başka bir şey olabilir. Hatta evinizi değiştirebilir ve yeni bir yere taşınabilirsiniz. Bu değişiklikler sizi olumlu yönde etkileyecektir. Bekar kimseler, sonunda kendilerine uygun bir eş adayını bulurlar. Ancak evliliğe daha vakit vardır. Kahve fincanında yarım ay sembolü fincan ortasına yakın şekilde çıkarsa, hayatınıza anlam katacak eş adayını çok kısa süre içerisinde bulacaksınız. Kendinizi daha aydınlanmış ve daha cesaretli hissedebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git