Kahve Falında Yarım Kalp Görmek

Kahve Falında Yarım Kalp Görmek
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 9.225 kez okundu.

Kahve fincanında yarım kalp çıkması; şu günlerde sevdikleriniz ile iletişiminize dikkat etmeniz gerektiği yönünde bir işaret anlamı taşır. Falda yarım kalp görmek; genellikle birinin sizi kırmak için hamle yapacağı manasına gelir. Bu kişi eşiniz ya da çok değer verdiğiniz bir dostunuz olabilir. Kalp kırgınlıkları geçici olmayacak ve beraberinde bazı ayrılıklar getirebilecek.

falda yarim kalp gormekKahve falında yarım kalp görmek; ya sizin birini kıracağınıza, ya da başkasının sizi kıracağına yorumlanır. Yarım kalp sembolün yanındaki diğer işaretlere de bakarak, daha farklı yorumlar elde edilebilir. Kahve tabağında yarım kalbin anlamı, evli olanların eşleriyle aralarının açılması anlamına gelir. Eşinizin size olan ilgisi azalmaya başlayabilir. Ya da bir kişi aklınızı çelebilir ve gönlünüz başkası için atmaya başlayabilir. Kısacası aşk hayatınızda bazı çalkantılar olması an meselesidir.

Bazı fal yorumcuları; falda yarım kalp sembolünü aşk hayatında ortaya çıkacak kavga ve tartışmalara yorumlarlar. Sevdiğiniz kişi ile hararetli bir tartışmaya girebilir ve birbirinizin kalbini kırabilirsiniz. Yine bekar ve ilişkisi olmayanlar; ailelerinden bir üye ile ciddi bir tartışma yaşayarak, küsebilirler. Bir müddet yakınlarınız ile tartışmaktan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Yoksa bu durum beraberinde pişmanlıkları da getirebilir.

Kahve falında yarım kalp ve balık görmek, ayrılık sonrası yeni bir ilişkiye yelken açmak anlamına gelir. Başka bir kısmetiniz çıkabilir. Kahve falında yarım kalp ve insan görmek ise; bir insanın iyi niyetinizi suistimal etmesi şeklinde yorumlanır. Bu kişiye yaptığınız tüm iyilikler boşa gidebilir ve yeri geldiğinde sizi yarı yolsa bırakabilir.

Kahve falında yarım kalp ne demek?” anlamını merak eden sevgili okuyucularımız, insanların kalbini kıracak söz ve davranışlardan uzak durmaya çalışmalılar. Tabi sizlerin de birine kalbiniz kırılabilir. Sosyal çevrenizde de istenmeyen olaylar olabilir veya arkadaşlarınız sizden uzaklaşmaya başlayabilirler. Yakın zamanda hüzün ve pişmanlık duygularınız kabaracak. Aşk hayatınızda her türlü olumsuz gelişmeye açık olmalı ve sükunetle karşılamaya gayret göstermelisiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git