Kahve Falında Yastık Görmek

Kahve Falında Yastık Görmek
30 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.598 kez okundu.

Bildiğiniz gibi gerçek hayatta yastık rahatlığın, konforun ve bir anlamda da zenginliğin bir alameti olarak algılanabilir. İşte buna bağlı olarak falda çıkan yastık amblemi gerçek hayatta olarak da sırtınızı yumuşak bir yere dayayacağınız anlamını taşıyabilmektedir. Fincanda yastık görmek ilerleyen zamanlarda karşınıza müsbet manada birçok fırsatlar çıkacağına ve sizin de bu fırsatları değerlendirmeniz gerektiğine alamettir. Hayatınızda lüks ve konforun karşınıza çıkan fırsatları değerlendirdiğinizde eksik olmayacağının işaretidir kahve falında yastık görmek.

Öte yandan kahve falında yastık görmek hayatınızda hayır hasana konusunda olduğu gibi birçok konuda doğru işler yaptığınızın ve doğru söylemler içinde olduğunuzun alametidir. Diğer bir görüşe göre fincanda ya da rüyada görülen yastık tahta,  bununla da bağlı olarak bahta yorumlanabilir.

Güzel bir bahtın habercisi olan yastık figürü iyi bir kısmetin ve zengin bir bahtın alameti olabileceği gibi, yakın zamanlar için güzel planların da habercisi olabilir. Örneğin yakın zamanda yapacağınız bir tatil, gidilecek olan bir yer, hayırlı olan bir iş değişikliği, adres değişikliği kahve fincanında görülen yastık simgesiyle alakalı olabilir. Diğer taraftan yastık çift olarak karı – kocanın yani çiftlerin paylaştığı bir objeyi de tabir ettiğinden eşinize ya da sevgilinize de yorumlanabilir. Kısacası yastık gördüğünüzde sevgiliniz ve eşinizle ilgili olarak da yorumlayabilirsiniz falınızda gördüklerinizi. Kahve falında yastık görmek daima iyiye yorulur.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı