Kahve Falında Yay Görmek

Kahve Falında Yay Görmek
24 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 7.670 kez okundu.

Kahve Falında Yay Görmek

Kahve falında yay görmek genelde iyiye yorulmaktadır. İş hayatında, özel hayatta, aile hayatında, sosyal anlamda ve aşk hayatında yaşanabilecek olan hızlı değişimleri simgeliyor olabilir. Olumlu değişimler, real kararlar, yerli yerinde atılan adımlar sayesinde hayatınız düzene gireceği gibi tüm işleriniz de yoluna girecektir. Bu sayede problemler çözüme kavuşacak ve ruhen de rahata kavuşabileceksiniz. İş hayatınızda ya da okul hayatınızda her şey yoluna girebileceği gibi aile hayatınız, aşk hayatınız ve sosyal yaşamınız da renklenecektir. Bazı yorumlara göre kahve fincanında çıkan yay simgesi kişinin yani fal sahibinin kısa süreliğine de olsa yay burcunun özelliklerine bürünebileceğini işaret etmektedir. Bu da kısa bir süreliğine duygusal takıntılarınızın esiri olabileceğiniz tehlikesine karşın, duyarlılığınızı arttırmanız gerektiğini vurguluyor olabilir. Yani kısa süreli de olsa bir akıl karışıklığı ve zihinsel bir yorgunluk yaşamaya hazırlıklı olmalısınız. Yine kısa bir süreliğine farklı aşklara yelken açabilir fakat bunun yanında da evliliğe fobik gözlerle bakabilirsiniz. Sonuçta da kendinizi müzmin bekar kalmanın hayalini kuran bir kişi olarak bulabilirsiniz.

Falda Yay Görmek

Yine kısa bir süreliğine yay figürünün etkilerine bürünebilecek olan fal sahibi, uzak diyarların keşfine çıkmak adına sık sık seyahatlere gidebilir ve yeni yerler görebilir. Aynı zamanda farklı diller öğrenme çabasına girerek de dil öğrenme kurslarına yazılabilirler. Kahve falında yay görmek insanları yayın etkisinden dolayı kısa süreli ama zararsız olan değişikliklere sokabilir. Bu zaman zarfında fal sahibi hızlı kararlar alıp verebilir. Kısacası hayatı daha hızlı yaşayabilir. Yay imgesinin kahve falındaki fal yorumu kısa süreli bir değişkenlik olabilir.

Yay Görmek Ne Anlama Gelir?

Kimi fal yorumcularına göre kahve falında yay görmek, Eros’un attığı ok gibi yerini bulan ve çok yakında kapınızı çalacak olan sırılsıklam bir aşkın simgesi de olabilir. Tutkulu, ateşli, sırılsıklam bir aşk yaşayabilir ve unutulmaz günler geçirebilirsiniz. Her şeyden önemlisi de bu durumun birden bire ortaya çıkacak olmasıdır. Bu aşkı neye uğradığınızı anlamadan ve hiç ummadığınız birisiyle yaşayacaksınız. Hatta bu aşk serüvenin sonunda evlilikle dahi olabilir.

Kahve fincanında yay sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında ok görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git