Kahve Falında Yelkenli Görmek

Kahve Falında Yelkenli Görmek
30 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 13.649 kez okundu.

Kahve falında yelkenli görmek; tez zamanda ruhunuzu dinlendirecek, huzur verecek bir seyahate çıkacağınızın müjdesini verir. Gelecek günlerde bazı sorumluluklarınız hafifleyecek. Çok daha sakin bir hayata kavuşacaksınız. Emekli olmayı bekleyen fal sahiplerini de sakin ve ferah günler beklemektedir. Falda yelkenli görmek, çalışan kişilerin iş konularında bir süre sonra çok daha başarılı olacaklarına yorumlanır. İş hayatında çalışma koşullarınız çok daha hafifleyecek.

falda yelkenli gormekKahve fincanında yelkenli şekli çıkması, hırs ve azim ile çalışan fal sahiplerinin en sonunda hak ettikleri başarıyı yakalayacaklarına ifade eder. Kahve fincanında suda yüzen yelkenli görmek, sıkıntılarınızın akıp gideceğine ve geride sadece huzurun kalacağına yorumlanmaktadır. İlişkisi olanların mutlulukları gelecek günlerde artacak. Eşleri veya sevgilileri ile birbirlerine destek çıkacaklar. İstikrarı elden bırakmadığınız müddetçe, iş ve aşk hayatında kazanan daima sizler olacaksınız.

Falda görülen yelkenli sembolü, kontrolü seven bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Aynı şekilde, bu özelliğe sahip bir insan da hayatınıza girebilir. Fakat fazla kontrol sahibi olunması çevre tarafından tepki toplayan bir davranış olacak. Kahve falında yelkenli gemi görmek, kimi uzman fal yorumcuları tarafından borçlarınızdan tez zamanda kurtulacağınıza ve maddi yönden daha refah günlerin yakın olduğuna yorumlanır. Kahve tabağında yelkenli çıkarsa, hane içerisinde bir huzur hâkim olacak.

Kahve falında yelkenli ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, ufak tefek sorunlar dışında büyük bir sorunla uzun süreler karşılaşmayacaklar. Gelecek günler için pek de endişe etmenize gerek yoktur. Kahve falında yelken görmek, kimi falcılar tarafından sizlere rahatsızlık veren her türlü kişi ve olaylardan kurtulmaya, uzak diyarlara yerleşmeye yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git