Kahve Falında Yengeç Görmek

Kahve Falında Yengeç Görmek
3 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 27.246 kez okundu.

Kahve falında yengeç görmek; birçok fal yorumcusu tarafından negatif olaylara yorumlanır. Yengeç gerçek hayatta çift kıskaçlı bir deniz canlısı olduğundan, falda görüldüğünde bir düşmana işaret eder. Sürekli görüştüğünüz bu insan, art niyeti sebebiyle diğer insanlarla arkadaşlığınızı kıskanacak ve dostlarınızla aranızı bozmak isteyecek. Sadece kendisine ilgi bekleyen bu insan bencil olması nedeniyle size zarar verecek. Aynı zamanda ilişkilerinizin mahvolmasında parmağı olacak. Falda yengeç görmek, bazen de yeni edineceğiniz arkadaşlıklara dikkat etmeniz yönünde sizleri uyarır. Hayatınıza girecek yeni insanlardan biri çift karakterli ve sadece iyi gün dostu olacak.

falda yengec gormekKahve fincanında yengeç şekli çıkması, bazı fal yorumcularına göre ilişkilerde sorunların yakın olduğuna yorumlanır. Hem özel hayatınızda, hem de sosyal hayatınızda ilişkileriniz sarsıntılı bir döneme giriyor. Fincanın ortasında yengeç şekli görülürse, çok değer verdiğiniz bir insanla aranız bozulacak. Kahve tabağında yengecin anlamı, gelecek zamanda başınızdan geçecek kötü bir olayda hane içerisinden beklediğiniz desteği alamayacağınıza yorumlanır. Maddi veya manevi bir konuda kimsenin sizlere destek çıkmaması kalbinizin kırılmasına neden olacak.

Falda görülen yengeç sembolü, çoğunlukla fal sahibi için üzücü olayları haberdar eder. Aşk hayatında ve iş hayatında şanssızlık bir süre daha yakanızı bırakmayacak. Kendinizi çok güçsüz hissedecek ve ümitsizliğe sürükleneceksiniz. Kahve falında yengeç kıskacı görmek, sizi adeta kıskacına alan bir insanı simgeler. Bu insan sizi kandırmak isteyecek ve dikkatli olmazsanız gayesinde başarılı olacak. Kahve falında büyük yengeç görmek, büyük bir hata olarak ifade edilir. Bu hata sizi ve sevdiklerinizi üzecek. Kahve falında yengeç ve kalp görmek, yeni bir aşka yelken açacak olanlar için uyarı anlamı taşır. Yeni bir ilişkiye başlarken birçok sorunla da yüzleşeceksiniz. Bu yeni ilişki sizi sadece üzecek. Kahve falında yengeç bacağı görmek, olumlu yorumlarla buluşur. Falda yengeç bacağı çıkması genelde makam ve mevki yükselmek olarak değerlendirilir. Kariyer hedeflerinize çok yaklaşacaksınız.

Kahve falında yengeç ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, aşk hayatlarında mutsuz olacakları bir dönemdeler. Eşiniz veya sevgilinizle her geçen gün anlaşmazlıklarınız artacak. Düşmanlarınızsa, sizi zarara uğratmak için daha fazla çaba gösterecekler. İlişkilerinizde en büyük sorun kıskançlık olacak.

Kahve fincanında yengeç sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında akrep görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı