Kahve Falında Yıldırım Görmek

Kahve Falında Yıldırım Görmek
2 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 8.848 kez okundu.

Kahve falında yıldırım görmek; genellikle sosyal çevrenizde ün ve şöhretinizin artacağı şeklinde yorumlanır. Sosyal hayata ve aşk hayatına yorumların yapıldığı yıldırım işareti, aynı zamanda fincandaki konumuna göre de farklı manalara gelir. Falda yıldırım görmek, yeni komşular edinmek ve komşularınızla iyi geçinmeye başlayacağınızı müjdeler. Dost canlısı komşularla güzel muhabbetler sizleri bekliyor.

falda yildirim gormekKahve fincanında yıldırım şekli çıkması, bekar olanlar için hiç umulmayan bir anda adeta yıldırım aşkına tutulacaklarını müjdeler. Hatta yakın zamanda kendinizi nikah masasında bile bulabilirsiniz. Kahve tabağında yıldırımın anlamı, hane içerisinden gelecek söz ve nikah haberi olarak değerlendirilir. Gelecek bu kutlama haberi aile içerisinde de sevinç ve mutluluk sağlayacak.

Falda görülen yıldırım sembolü, bazı fal yorumcuları tarafından etrafınızda küs olan insanların barışacağı yönünde değerlendirilir. Sosyal hayatınızda arkadaşlarınız arasındaki anlaşmazlıklar bitecek ve dostlarınız arasında huzur hakim olacak. Kahve falında yıldırım düşmesi, bomba gibi bir haberin aile içerisinde önemli yankı uyandıracağına yorumlanır. Bu haber hem sizi, hem de aile fertlerinizi yakından ilgilendirecek ve şaşkınlık yaşayacaksınız.

Kahve falında yıldırım ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, aşk hayatlarında olduğu kadar sosyal hayatlarında da sürpriz gelişmeler yaşayacaklar. Mutluluğunuzu katlayacak haberler alacaksınız. Komşularınızla birbirinize desteğinizi esirgemeyeceksiniz.

Kahve fincanında yıldırım sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında şimşek görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git