Kahve Falında Yıldız Görmek

Kahve Falında Yıldız Görmek
2 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 18.002 kez okundu.

Kahve falında yıldız görmek; şansınızın parlayacağı anlamına gelir. Geliriniz artabilir ve yatırım yapabilir hale gelebilirsiniz. Şu günlerde şansın sizlerden yana olduğunu unutmayın. Sıkıntılarınız şu andan itibaren azalmaya başlayacaktır. Onun yerine şans dolu günlere merhaba diyeceksiniz. Falda yıldız görmek, kapınıza kadar gelecek bir şansı kesinlikle elinizin tersi ile geri çevirmemeniz konusunda bir uyarı anlamı da taşımaktadır.

falda yildiz gormekKahve fincanında yıldız çıkması, kardeşiniz ya da anne ve babanızın sizinle gurur duyacağı bir olayın yaşanacağına yorumlanır. Birinci dereceden akrabalarınızdan birine büyük bir yardımda bulunabilirsiniz. Ailenizin gözünde değeriniz daha bir artacaktır.

Kahve falında kuyruklu yıldız görmek, kahve fincanını kapatırken tutmuş olduğunuz dileğin tez vakitte gerçek olacağı manasına gelir. Fal sahibinin içten dilediği bir şeyin gerçeğe dönüşme vakti gelmiştir. Falda kuyruklu yıldız sembolü, uzun yıllardır görüşemediğiniz bir insan ile yeniden görüşmeye başlayacağınızın da habercisi olmaktadır. Özlemleriniz çok yakında son bulacaktır. Kahve falında yıldızlar görmek, birden fazla dileğin gerçek olmasına işaret eder. Bu yıldızlar küçükse, küçük dilekleriniz kabul olacaktır. Ancak yıldızlar büyükse, çok uzun zamandır istediğiniz büyük bir dileğin gerçeğe dönüşmesi an meselesidir.

Kahve falında yıldız kayması görmek, geçmişte olan kötü olayların izlerinin kaybolacağı manasına gelir. Geçmiş hatalarınızı yeniden tekrarlamamaya özen göstermelisiniz. Kahve falında büyük yıldız anlamı ise, sağlığınızın gayet yerinde olduğu ya da sağlık sorunlarınızın giderileceği manasına gelir. Kahve falında yıldız ve kalp çıkan kişiler, zengin bir kimse ile tanışabilir veya evlenebilirler. Özel hayatınızda sizi mutlu edecek olaylar olabilir. Evli iseniz, çocuk sahibi olacağınızın haberini alabilirsiniz.

Kahve falında yıldız ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, bu sembolü her zaman iyi olaylara yorumlamalılar. Bazı fal yorumcuları falda çıkan yıldız figürünü kötü olaylara delalet etse de, pozitif açıdan falınızı yorumlamak içinizi ferahlatacaktır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Yıldız Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. ASLI AKÇİN dedi ki:

    SAĞOLUN

  2. Özge Arıkan dedi ki:

    Falımda yıldız çıktı ne anlama geliyor acaba

Sayfa başına git