Kahve Falında Yonca Görmek

Kahve Falında Yonca Görmek
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 9.149 kez okundu.

Kahve falında yonca görmek; büyük bir kısmetin kapınızda olduğu anlamına gelir. Fal sahibi kazancını arttırır ve hatta hayal ettiği zenginliğe nihayetinde kavuşabilir. Yonca sembolü, genellikle mutlu olaylara işaret eder. Falda yonca görmek; sizi bekleyen önemli değişimlere işaret eder. Çok yakında bir dönüm noktası yaşayabilir ve yaşam stilinizi değiştirebilirsiniz. Maddi kazancınız artınca, yakınlarınızın da maddi desteğe ihtiyacı olabilir. Onlara yardım etmeyi ihmal etmeyin.

falda yonca gormekKahve fincanında yonca sembolü çıkması; hiç umulmayan güzel gelişmelere, bol kazanca, bereket ve rızka delalettir. Ancak çalışma temponuz çok yoğun olacak ve yorulacaksınız. Eğer bu durumu idare etmezseniz, artan maddi kazançlarınız uzun süreli olmayacaktır.

Bazı fal yorumcuları; kahve falında yonca yaprağı çıkmasını, şansınızın bir anda artacağına yorumlarlar. İş ve okul hayatında size engel olan bazı durumlar son bulur. Kendi işlerinize odaklanmaya daha fazla vakit bulacaksınız. Genel olarak, kahve falında yonca sembolü; azim, hırs ve şansa yorumlanır. Fal sahibi eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirirse, meyvelerini de yavaş yavaş toplamaya başlar. Bekar birinin falında yonca yaprağı çıkması ise; talihinin ve kısmetinin açılacağına delalettir.

Kahve falında 4 yapraklı yonca görmek; şans oyunu oynamanız gerektiği şeklinde yorumlanır. Şu günlerde kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Bu şans aşk hayatınıza da yansıyacak. Kahve falında 3 yapraklı yonca sembolü görmek ise; aklınızdan bir türlü çıkaramadığınız birine işaret eder. Bu kişi sürekli aklınızdadır ve davranışları ile sizi üzmektedir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Yonca Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
    Sayfa başına git