Kahve Falında Yumurta Görmek

Kahve Falında Yumurta Görmek
21 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 8.398 kez okundu.

Kahve falında yumurta görmek; uzman fal bakıcıları tarafından maddi açıdan konulara yorumlanmaktadır. Genellikle kolay yollardan para kazanmak olarak değerlendirilen yumurta sembolü, fincan içerisinde şekillenen diğer figürler ile beraber ele alındığında, daha detaylı olarak yorumlanabilir. Falda yumurta görmek, şans oyunundan gelecek paraya ya da miras kalması sonrasında zenginlik anlamlarına gelebilmektedir.

falda yumurta gormekKahve fincanında yumurta şekli çıkması, çok öncelerden borç para verdiğiniz birilerinin size bu borcunu ödeyeceğinin habercisidir. Hatta gözden çıkarmış olduğunuz bir para hiç beklenmedik bir zamanda elinize geçebilir.

Falda görülen yumurta sembolü, bazı zamanlar fitnelik yapan bir insan ile kavga etmek anlamına gelebilmektedir. Dedikodunuz yapılacak ve gelecek günlerde sizlerle ilgili kötü konuşan bir insanla yüz yüze geleceksiniz. Kahve falında yumurta ve civciv görmek, yeşeren umutların gerçek olacağına yorumlanır. Falda yumurtadan civciv çıkması ise, sizlere sürpriz yapacak bir insanı simgeler. Hiç haber vermeden, sevdiğiniz bir insan zilinizi çalabilir. Kahve falında tavuk ve yumurta görmek, hanenize girecek bir insanın beraberinde bolluk ve bereket getireceğine yorumlanır.  Bu kişi eli bol biri olacak ve herkese yardımı dokunacak.

Kahve falında yumurtalık görmek, birkaç yerden birden elinize geçecek ufak tefek para toplulukları anlamına gelir. Maddi açıdan çok şanslı olacağınız bir dönemdesiniz. Kahve falında yumurtlayan tavuk görmek, zenginliğin yegâne sembollerinden biridir. Şu sıralar cebinizden para hiç eksik olmayacak. Kahve falında tavuk yumurtası çıkması, bayanlar için çocuk sahibi olacaklarının haberini alacaklarına yorumlanır. Falda dinozor yumurtası, her zaman büyük bir nasibin işaretidir. Kahve fincanı veya tabağında görülen ördek yumurtası, üzerinizdeki şanssızlığın yok olacağının habercisidir.

Kahve falında yumurta ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, atacakları adımlarda başarının anahtarını bulacaklar. Falına bakılan kişi erkekse, iş yönünden alacağı bir karar sonrasında paraya para demeyecek. Fincanda deve kuşu yumurtası çıkarsa, muradınıza ereceğinize ve kendi ayaklarınızın üzerinde duracağınıza haber eder. Geçim sıkıntısı çekmekten çok yakında kurtulacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı