Kahve Falında Yunus Görmek

Kahve Falında Yunus Görmek
3 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 19.203 kez okundu.

Kahve falında yunus görmek; her açıdan güzel olayların habercisidir. İyi bir kısmete, bol paraya, aile içi huzura ve güzel haberlere yorumlanır. Fincanda yunus şeklinin yanındaki figürlere bakarak, daha farklı şekilde yorumunu yapabilirsiniz. Falda yunus görmek; genel anlamı ile cebinize yüklü miktar para gireceğine ve çok hayırlı bir kısmete yorumlanır.

falda yunus gormekKahve fincanında yunus çıkması, sağlığı yerinde olmayan fal sahibinin sağlık sorunlarının giderileceğine işaret eder. Bekar olanların ise, karşılarına çok hayırlı bir kısmet çıkacak. Size talip olan kişinin varlığı yerinde olacak.

Kahve falında yunus balığı görmek; falına bakılan kişinin uysal ve sempatik bir kişi olduğunu gösterir. İnsancıl biri olmanız nedeni ile sosyal çevrenizde sevilen birisiniz. Bu durum size yeni kapılar açabilir ve özellikle iş hayatında yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Falda yunus balığı görmek, işiteceğiniz mutlu bir habere de yorumlanır. Şu sıralar yaşanacak gelişmeler sizleri çok sevindirecek. Maddi ve manevi anlamda her şey sizin menfaatinize olacak. Azmin zaferini sonunda elde edeceksiniz.

Bazı fal yorumcularına göre, kahve fincanında ya da tabağında yunus şekli çıkması, bazı sarsısı olaylara yorumlanır. Karamsarlığa düşmek yerine bu sembolü daha hayırlı bir şekilde yorumlamak en doğrusudur. Kahve falında atlayan yunus görmek, fincanı kaparken tuttuğunuz dileğin çok hızlı bir şekilde gerçek olacağı anlamına gelir. Yine kahve falında yunus ve kalp görmek, aşık olmaya yorumlanır. Gerçek aşkı tez vakitte bulacaksınız. Aşk dolu günler sizlere çok yakın. Kısmetiniz açık ve tam hayallerinizdeki gibi biri karşınıza çıkacak.

Kahve falında yunus ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, yoğun duygular yaşayacaklar. Evli olan fal sahipleri ise, eşleri ile aralarındaki sorunları düzeltecekler. Eşinizi ya da sevgilinizi son zamanlarda kırdıysanız, kendinizi affettirerek, yeniden ilişkinizi rayına koyun. Bu sembol, mutlu ilişkinin de habercisidir. Mutlu olmak da sizin elinizdedir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git