Kahve Falında Yüzük Görmek

Kahve Falında Yüzük Görmek
10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 33.193 kez okundu.

Kahve falında yüzük görmek; genelde murada ermek olarak yorumlanır. Fincan içerisinde yüzük işaretini gördüğümüz ilk vakit aklımıza söz ve nişan gelir. Bu doğru bir tespittir. Bekar ve ilişkisi olan kimseler, evlilik kararı almalarının hemen ardından yüzük töreni yapmak isteyecekler. Falda yüzük görmek, fal sahibinin kendisi ya da bir yakınının dünya evine girmesi şeklinde yorumlanır. Evli olan kimseler için de hayırlı bir semboldür.

falda yuzuk gormekKahve fincanında yüzük şekli çıkması, evli kimseler için yakın bir akrabalarından düğün haberi alacaklarını müjdeler. Arkadaşlarınız ya da akrabalarınızdan biri evlilik için ilk adımı atabilir. Yetişkin, evlilik çağına gelmiş çocuğu olan birinin falında yüzük figürü çıkarsa, yakında gelin veya damat sahibi olacak. Kahve falında tabakta yüzüğün anlamı, hane içerisinde düğün telaşının olmasıdır. Evleneceği insanı bir türlü bulamayan ve ümidini kesen kimseler, çok yakında aradıkları eş adayıyla tanışacaklar. Fincanda yüzük ve insan şekillerinin yakın olması, bir insanın size hayırlı kısmet bulacağını gösterir. Kahve falında yüzük ve kalp şekillerinin yan yana olması, mutlu bir yuva kurmak olarak değerlendirilir. Fal sahibi gireceği yeni hanede çok mutlu olacak. Karşısına iyi insanlar çıkacak.

Falda görülen yüzük sembolü, bazı uzman fal yorumcuları tarafından yalnızlığın sona ermesi ve sosyal çevrenin genişlemesi olarak değerlendirilir. Yeni çevreler edinecek ve dostluklar kuracaksınız. Dostlarınız sizlere büyük bir sürpriz peşinde olabilirler. Kahve falında 2 yüzük görmek, aile içerisinde iki ayrı düğün haberidir. Evlilik planlarınızı ertelemeyeceksiniz.

Kahve falında nişan yüzüğü görmek, bekar kimseler için nişanlanmak ve evli kimseler için de çocuk müjdesidir. Aşk hayatınızda her şey gönlünüze göre olacak. Kahve falında söz yüzüğü görmek de benzer bir anlam taşır. Sizler ya da akrabalarınızdan biri izdivaç kuracak. Kahve falında yarım yüzük görmek, evlilik planlarını bir süre daha ertelemek olarak yorumlanır. Nişan veya söz bozma gibi durumlar olabilir. Ya da uzun bir nişanlılık dönemi yaşayabilirsiniz. Kahve falında tek yüzük görmek, mal mülk satın almak olarak yorumlanır. Sözlü kimseler sorunsuz bir şekilde dünya evine girecekler.

Kahve falında yüzük ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, tez zamanda saadet dolu bir yuvaya kavuşacaklar. Falına bakılan kişi kadınsa, eşini çok sevecek ve ruh uyumu yakalayacaklar. Evliliğinden her anlamda tatmin ve mutlu olacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı