Kahve Falında Zebra Görmek

Kahve Falında Zebra Görmek
27 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.380 kez okundu.

Kahve falında zebra görmek; ikiyüzlü bir insanı simgeler. Falına bakılan kişi kimi zamanlar çok iyi düşünceler içerisinde olurken, kimi zamanlar da karamsar ve negatif düşüncelere kendini çekiyor. Bazen hata yapmaktan kaçınırken, bazen de bilerek hatalar yapıyorsunuz. Tabi bu hal ve hareketleriniz, insanların arkanızdan konuşmasına neden oluyor. İki farklı ruh halini barındırmak, sevdiklerinizi de zor durumda bırakıyor. Size nasıl davranacakları konusunda hep bir ikilem yaşıyorlar. Falda zebra görmek, öbür tarafı düşünmeden hareket eden insanı da ifade eder. Hep dünyaya yatırım yapıyor ve haddinden fazla dünya malı için çabalıyorsunuz.

falda zebra gormekKahve fincanında zebra şekli çıkması, gerçekleri görmenizin zamanı geldiğini gösterir. Hayatın gerçekleri ile yakında yüzleşeceksiniz. Bazı sorumluluklar sizlerin üzerine kalacak ve bu durum isyan etmenize neden olacak. Kahve falında zebra sürüsü görmek, gerçekleşmesi çok zor olan istekler peşinde koştuğunuzu gösterir. Hayal kırıklıklarına karşı psikolojinizi hazırlamanızda fayda var.

Falda görülen zebra sembolü, kimi âlim şahıslar tarafından önünüze çıkacak büyük zorlukları ifade eder. Öyle çok aşmanız gereken engel olacak ki, adeta mücadele edeceksiniz. İş hayatında dikkatinizin açık olması gerekiyor. Uyanık olun ve etrafınızdaki kişilerin sizlerden gizli planları olması ihtimaline karşın temkinli davranın. Kahve fincanı veya tabağı içerisinde zebra ile insan şekillerinin yakın olması, iş konusunda önemli bir değişimin size yararı dokunacağını gösterir.

Kahve falında zebra deseni görmek, sizler hakkında iyi ve kötü duyguları bir arada barındıran insanı simgeleyebilir. Aynı zamanda sürekli değişen fikirlerinize de işaret edebilir. Zebra siyah ve beyaz çizgili desenlere sahip olduğundan dolayı, bu renklerin gerçek hayattaki temsili fal bakılırken göz önüne alınır. Kahve falında zebra kafası görmek, aşk hayatında sevinç ve hüzün duygularının ardı ardına yaşanacağına yorumlanır.

Kahve falında zebra ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, şu günlerde duygusal sorunlarına karşın daha sabırlı olmalılar. Falda zebra figürü özel hayata yorumlandığı vakit, fal sahibini uyaran manalar çıkar. Aşkın iki halini de yaşayacaksınız. Evli kimselerin falında zebra çıkarsa, boşanma konusunda kararsızlık yaşıyorlar. Bazen eşlerinden boşanmak isterken, bazen de onsuz yaşayamayacaklarını anlıyorlar.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git