Kahve Falında Zeytin Dalı Görmek

Kahve Falında Zeytin Dalı Görmek
27 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.452 kez okundu.

Kahve falında zeytin dalı görmek barış ve aşka hitap eder. Fal sahibinin küs olduğu birisi var ise kısa bir zaman içerisinde küs olduğu kişi ile küslüğüne son vererek barışır. Bir başka anlamı ise, fal sahibi küs olan iki yakın arkadaşı arasında barışın elçisi olur. Onlar arasında bir köprü vazifesi görerek onları barıştırır. Fal sahibi kimse herhangi bir kurumda memur ise, makam seviyesinin yükseleceğine işaret eder. Kişi darlık ve yokluk içeren bir hayat yaşıyorsa, kısa bir süre sonra bu zorlukların biteceği huzur dolu günlere kavuşacak demektir.

Kahve Falında Zeytin Dalı Tutan Bir El Sembolü

Kahve falında zeytin dalı görmek ve bu falda zeytin dalı tutan bir el sembolü görmek, barış ve tutku anlamına gelir. Falda görülen zeytin dalı tutan el sembolü, çok yakın zamanda tutkulu bir aşkın başlayacağı anlamına gelir. Eğer kişinin yaşadığı bir aşk var ve bu aşta sıkıntılar var ise, bu sıkıntılardan kurtulacağı, aşk hayatında huzura ereceği anlamına gelir. Falda gördüğünüz zeytin dalı çediğiniz sıkıntıların biteceği anlamına gelirken, zeytin dalını iki kişi arasında görmek, fal sahibinin yakın zamanda yeni bir ilişkiye başlayacağı anlamına gelir.

İlişkisi Olan Birinin Kahve Falında Zeytin Dalı Görmesi

Kahve falında zeytin dalı görmek ilişkisi olan bir kimse için yakın bir zamanda çok mutlu ve huzurlu bir evliliğe adım atacağı anlamına gelir. Eğer bu ilişkide huzursuzluklar var ise, fal sahibi çok yakında iyi bir haber alır, sıkıntılarından kurtulur ve aşk hayatı da huzura erer şeklinde yorumlanmaktadır. Zeytin dalı barışın sembolüdür. Barış olan yerde ise aşk ve sevgi vardır. Falda çıkan zeytin dalı her zaman iyi ve güzel bir şeylerin yaşanacağının habercisidir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git